JR (NU’EST W) awansował na stałego MC w programie po gościnnym występie

JR (NU’EST W) stał się regularnym prowadzącym w nowym programie JTBC „LAN Cable Life”(wstępny tytuł) po zaskoczeniu ekipy głeboką wiedzą związaną z tematyką show.

„LAN Cable Life” to variety show, które śledzi życie twórców treści online, mające na celu pokazanie, co robią poza kamerami. Głównymi prowadzącymi są Lee Young Ja oraz Kim Sook. JR został zaproszony jako specjalny MC do pierwszego odcinka programu.

Podczas konferencji 5 lipca reżyser Lee Na Ra wyjawiła, że JR otrzymał awans z pozycji specjalnego MC na stałego prowadzącego wraz z Lee Young Ja and Kim Sook. Wyjaśniła:

„JR miał być specjalnym MC przez dwa pierwsze odcinki. Jednakże przerósł nasze oczekiwania wiedzą na temat internetowych twórców. Był w stanie przywołać filmy, o których reszta nie miała pojęcia. Zdecydowaniśmy się więc zaoferować mu pozycję stałego prowadzącego.”

JR zapytany, w jaki sposóbwie tyle na ten temat, odpowiedział:

„Zacząłem oglądać filmy tworzone przez internetowych twórców, gdy miałem kryzys dawno temu. Zwykle oglądałem anime, aby znaleźć radość, ale z czasem zacząłem interesować się także tymi filmikami. Usłyszałem, że są ludzie, którzy publikują filmy, na których grają w moje ulubuione gry i tak zacząłem oglądać BuzzBean. Oglądanie go dawało mi poczucie satysfakcji.”

BuzzBean skomplementował umiejętności i wiedzę JR, a nawet powiedział, że obiecali sobie kiedyś razem zagrać.

Inni prowadzący również chwalili JR. Kim Sook powiedziała:

„Byłam bardzo zaskoczona tym, jak dobrze JR radzi sobie z mówieniem. Zawsze wie dokładnie, co chce powiedzieć, gdy Lee Young Ja i ja się jąkamy. Myślę, że jego praca w tym programie jest zdecydowanie warta zobaczenia.”

Lee Young Ja dodała, że JR jest otwarty w kontakcie i chciałaby, żeby został jej zięciem.

„LAN Cable Life” ma być kontynuacją produkcji „Begin Again 2”. Swoją premierę będzie miał 6 lipca o 21 czasu koreańskiego.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *