Lee Tae Hwan mówi o tym, jak zbliżył się do reszty obsady „What’s Wrong With Secretary Kim”

Obsada dramy tvN „What’s Wrong with Secretary Kim” darzy siebie naprawdę wspaniałą przyjaźnią!

W ostatniej sesji i wywiadzie dla lipcowego wydania Woman Sense, aktor Lee Tae Hwan dyskutował o tym, jak obsada pomagała rozjaśniać atmosferę na planie:

„Aktorzy mieli silne poczucie jedności między sobą. Zbliżyłem się z Park Seo Joonem i Park Min Young podczas wspólnego picia. Bardzo dobrze o mnie dbają, jakbym był ich najmłodszym rodzeństwem. Mogę wyglądać ja starszy brat, ale na planie przyjmuję rolę „tego uroczego”. Seo Joon chętnie wysłuchuje moich obaw, dotyczących aktorstwa.”

Aktor wypowiedział się także na temat kolegi z zespołu 5URPRISE Seo Kang Joonie, który gra obecnie w dramie KBS2 „Are You Human, Too?”. Opisał to, że 5URPRISE jest jak rodzina:

„Nie stajemy się niemili lub zazdrośni o to, że któryś z nas pierwszy odniósł sukces. Właściwie Kang Joon daje mi wiele wskazówek na temat pracy na planie i aktorstwa.”

Aktor został także zapytany o spotykanie się z kimś. Odpowiedział:

„Wciąż tak naprawdę nie rozumiem, czym jest miłość. Na ten moment praca jest dla mnie ważniejsza niż randkowanie.”

„What’s Wrong with Secretary Kim” opowiada historię miłosną między Lee Young Joonem (Park Seo Joon), narcystycznym wiceprezesem firmy a Kim Mi So (Park Min Young), jego długoletnią sekretarką, która jest idealnym uosobieniem, jak powinna wyglądać osoba na tym stanowisku.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *