NU’EST W i BLACKPINK królują w tygodniowych rankingach Gaon

Gaon wyjawiło, jak predstawiały się listy przebojów w tygodniu od 24 do 30 czerwca!

NU’EST W  zdobyło potrójną koronę w tym tygodniu, podbijając trzy różne listy nowym mini albumem „WHO, YOU” oraz utworem tytułowym „Dejavu”. BLACKPINK również pozostawało silne w rankingach po zdobyciu poczwórnej korony w poprzednim tygodniu, also stayed strong on the charts after earning a quadruple crown last week, zdobywając nie mniej niż dwie listy ze swoim hitem „DDU-DU DDU-DU”.

BLACKPINK utrzymało 1 miejsce zarówno w ogólnym cyfrowym rankingu, jak i w tygodniowym rankingu streamowania ze swoją piosenką tytułową. Grupa zajęła także 2 miejsce w cyfrowym rankingu i trzecie w rankingu streamowania z utworem albumowym „Forever Young”Bolbbalgan4 zajęło trzecie i drugie miejsce w rankingach streamowania z „Travel”, a BTOB „Only One for Me” pojawiło się na 4 pozycji w obydwu rankingach. NU’EST W – „Dejavu” zadebiutowało na 5 miejscu na ogólnej cyfrowej liście, a BTS „Fake Love” zajęło 5 miejsce na liście streamowania.

NU’EST W znalazło się na szczycie listy pobrań z „Dejavu”. Zaraz za nimi znalazło się „DDU-DU DDU-DU”„Forever Young” od BLACKPINK. BTOB z „Only One for Me” uplasowało się na 4, a debiutujące „Our Page” od SHINee na 5 pozycji.

NU’EST W zdobyło 1 miejsce również w rankingu fizycznych albumów z „WHO, YOU”. „The Story of Light EP. 3” od SHINee zadebiutowało na 2 pozycji, potem kolejno na liście znalazło się „Square Up” od BLACKPINK, „Shoot Me : Youth Part 1” od DAY6 i „This Is Us” od BTOB.

Dodatkowo NU’EST W„Dejavu” zadebiutowało na 1 miejscu na liście muzyki w tle (BGM), czyli utworów, które użytkownicy kupują i używają jakp muzyka w tle na swoich blogach lub profilach KakaoTalk. „DDU-DU DDU-DU” od BLACKPINK zajęło 4, a „Our Page” od SHINee 5 miejsce.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Jestem taka dumna z NuestW i Black Pink. Dziewczynki które dopiero wkraczają na ścieżkę wielkiej kariery i chłopcy którzy odrodzili się z popiołów
    Me serce cieszą również sukcesy Shinee, po tym ile ostatnio przeszli jestem z nich taj dumna, radzą sobie świetnie! Nasz Aniołek patrzy i pęka z dumy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *