Yeo Jin Goo ujawnia dlaczego zdecydował się na rolę w “Absolute Boyfriend”

Aktor wyznał jak bardzo cieszy się ze swojej nowej roli w nadchodzącej dramie “Absolute Boyfriend”!

Absolute Boyfriend” będzie koreańską ekranizacją popularnej japońskiej mangi autorstwa Watase Yuu. Jest to komedia romantyczna, opowiadająca o humanoidzie Zero-Nine (koreańskie imię: Young Goo), którego serce jest gorętsze niż serce niejednego śmiertelnika. Historia ta została już zekranizowana w Japonii i na Tajwanie.

 


 

Yeo Jin Goo wcieli się w rolę Zero-Nine (Young Goo). Będzie on towarzyszem wizażystki  o imieniu Uhm Da Da (Bang Minah), która w przeszłości została wielokrotnie zraniona przez mężczyzn. Young Goo swoim urokiem i często szarmancką postawą ma szansę zdobyć nie jedno serce!

 

Yeo Jin Goo skomentował:

Historia Zero-Nine i opowieść o tym jak robot „uczy się” kochać poruszyły moje serce. Nie jest łatwo zagrać rolę humanoida, którego emocje są zaprogramowane, ale właśnie to jest ekscytujące. Nie mogę się doczekać, żeby pokazać widzom siebie w takiej odsłonie. Postaram się jak najlepiej przygotować do tej roli!”

 

Młody aktor już wielokrotnie zdobywał uznanie odbiorców w dramach takich jak: “The Moon Embracing the Sun,” “Orange Marmalade,” “Circle,” czy “Into the World Again”.

Absolute Boyfriend” ma zostać w całości nakręcony zanim rozpocznie się jego emisja. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *