Agencja Jang Geun Suka publikuje oświadczenie dotyczące rozpoczęcia służby oraz problemów zdrowotnych aktora

6 lipca agencja Jang Geun Suka potwierdziła, że aktor wybiera się na służbę w oficjalnym oświadczeniu.

Witajcie, z tej strony Tree J Company.

Przychodzimy podzielić się z Wami oficjalnymi postanowieniami w sprawie zaciągnięcia się Jang Geun Suka na służbę.

W trakcie wojskowych badań lekarskich u aktora ponownie potwierdzono zaburzenia afektywne dwubiegunowe i otrzymał on grupę 4. W związku z czym Jang Geun Suk odbędzie alternatywną, dwuletnią służbę jako pracownik cywilny, zaczynając od 16 lipca 2018 roku. 

Ponieważ aktor nie chciał wywoływać zbędnego zamieszania planował zaciągnąć się po cichu. Ostatecznie jednak, postanowił pozostać szczery wobec fanów, którzy wspierają go bezustannie od wielu lat i zostawił im wiadomość na stronie internetowej poświęconej swojej osobie. My, jako jego agencja poczuliśmy się zobowiązani, by opublikować to oświadczenie, jednocześnie prosząc wszystkich o wyrozumiałość. 

W 2011 roku u Jang Geun Suka zdiagnozowano chorobę dwubiegunową. W tym roku również został poproszony o zrobienie kolejnej serii badań. Aktor nigdy nie próbował opóźniać swojej służby wojskowej, wykonywał wszystkie polecenia jak najszybciej po ich otrzymaniu. Niedawno otrzymał list wyzywający go do wypełnienia służby. 

Ocena psychicznych i fizycznych zdolności kandydata na żołnierza to zastrzeżone dane osobowe dotyczące stanu zdrowia. Bez zgody samego Jang Geun Suka nie moglibyśmy ich Wam ujawniać.

Aktor doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie osiągnąłby tak wiele gdyby nie jego fani. Jest im wdzięczny za miłość i zainteresowanie. Pomimo iż choroba z jaką przyszło się mierzyć jest jego prywatnym problemem, stwierdził, że jednym z jego obowiązków jest podzielić się tą informacją z fanami. 

Jang Geun Suk od lat próbuje leczyć zaburzenia i znaleźć równowagę. Jesy mu bardzo przykro, że nie otrzymał lepszych wyników. 

Aktor najpierw odbędzie podstawowy trening przygotowujący go do służby. Podejmie każde wyzwanie, które zostanie mu postawione. 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by nasz podopieczny, mógł powrócić do Was zdrowszy i bardziej dojrzały. Dziękujemy!

 

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *