Aktorka Shin Shin-Ae ujawnia, że przez 59 lat swojego życia z nikim się nie umawiała

Artykuł: ‚Morning TalkShin Shin-Ae: „Przez 59 lat mojego życia nie byłam w związku. Podjęłam decyzje z których jestem dumna, o niewychodzeniu za mąż i niezostawaniu matką.” 

 

Shin Shin Ae: „Ludzie rodzą się samotnie i umierają samotnie. Są tacy, którzy znajdują odpowiedniego partnera i mają dzieci, ale ja nie zamierzam wyjść za mąż. Od dziecka jestem filozofem. Uważam, że ludzie sami w sobie to masa problemów. Jak taki problematyczny samiec połączy się z problematyczną samicą to problemów w ich otoczeniu tylko narasta. Możliwe, że na część z nich jest jakaś rada, ale z moich obserwacji wynika, że pary po ślubie cały czas zmagają się z problemami. Tymczasem ja całe życie jestem singielką, mimo iż pierwsze listy miłosne otrzymałam już w wieku 12 lat. Nie mam żadnych długów i niezałatwionych spraw. Każdy z nas w końcu musi przeżyć swoje życie samodzielnie. Zawsze starałam się na swój sposób radzić z wyzwaniami jakie stawało mi życie. Żeby żyć będąc singlem, trzeba mieć swój własny tok myślenia i cel, do którego się nieustannie dąży. Żyję, kierując moje życzenia do Boga.”

 

 

Komentarze internautów:

 

Źródło: TV Daily via Nate

 

1.[+442, -26] Kto bogatej zabroni, skoro potrafi się sama utrzymać… Ma racje! Każdy z nas musi przeżyć życie samodzielnie. To moja girl crush

2. [+410, -19] Choi Hwa Jung i Shin Shin Ae, dwie silne kobiety, które wiodą szczęśliwe życie. To motywujące.

3. [+303, -15] Czy wyjdziesz za mąż czy nie, najważniejsze jest aby przeżyć życie w zgodzie z sobą, bez zamartwiania się o pieniądze. Jeżeli jesteś singielką i jesteś usatysfakcjonowana ze swojego życia, to odniosłaś prawdziwy sukces. To samo w małżeństwie.

4. [+19, -3] Jest niesamowita! Zgadzam się ze wszystkim co powiedziała.

5. [+19, -21] Małżeństwo to wybór, więc nie sądzę by decyzja o niewychodzeniu za mąż była  czymś czym można się chwalić. 

6. [+17, -2] Jestem facetem, ale zgodzę się z nią. Po co brać ślub i przechodzić przez piekło? Nie sądzę też, że bycie singlem całe życie to dobry pomysł. Dobrze jest zdobywać różne doświadczenia, ale zgadzam się co do ślubów.

7 comments

 1. Lim Reply

  Nie znałam tej pani wcześniej ale teraz to mi zaimponowała. Zgadzam się z jej tokiem myślenia. Związki to tylko niepotrzebny balast. Jestem też szczęśliwa że knetzi mają takie same poglądy jak ta pani.

 2. Ursk Reply

  Jest szczęśliwa sama ze sobą i bardzo dobrze. Nie ważne z kim jesteś czy nie jesteś, najważniejsze żeby kochać siebie i być zadowolonym ze swojego życia.
  Jestem dumna, że knetzi nie rzucili od razu zbędnym hejtem tylko zrozumieli c:

 3. bigbanghwaiting.wattpad Reply

  Świetna, odpowiedzialna i mądra kobieta. Dobrze się bawi w życiu, z pewnością ma fajną rodzinę i wielu przyjaciół, których sobie świadomie wybrała. Świat nie kończy się na mężu i dzieciach, można żyć szczęśliwie samemu nie będąc przy tym samotnym!

 4. Lilith Reply

  Kocham ją od razu. Ja podjęłam taką samą decyzję. Ludzie pytają mnie kto ci poda szklankę wody na starość, a ja odpowiadam czy ty jesteś pewien, że tobie będzie miał kto wodę podać mimo że będziesz mieć dzieci?

  • Żyrafa Ryeowooka Reply

   Za pieniądze wydane na dzieci można na starość zatrudnić profesjonalnego podawacza wody.

 5. Suzzzi Reply

  Jej życie jej sprawa. Gdy byłam młoda też nie myślałam o mężu i dzieciach teraz czasami zdarza mi się.
  Życie w pojedynce jest bardzo samotne. Nie można całe życie być z rodzicami, przyjaciele też kiedyś beda mieli inne zajecia. A siedzenie w czterech scianach samemu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *