Ken (VIXX) otrzymał nagrodę dla najlepszego rookie aktora musicalowego

9 lipca podczas Daegu International Music Festival Awards członek zespołu VIXX, Ken otrzymał statuetkę i tytuł najlepszego młodego aktora musicalowego za swoją rolę w “Hamlecie”! 

Idol występował w sztuce przez 4 miesiące, otrzymując liczne pochwały, owacje na stojąco oraz  pseudonim “Kenlet”.

 

Ken skomentował:

Cieszę się, że miałem ponownie okazję stanąć na scenie i zagrać w musicalu. Tym bardziej jestem szczęśliwy i zaszczycony otrzymując tę nagrodę. Wyróżnienie dla aktora rookie, można otrzymać tylko raz w życiu. Chciałbym podziękować wszystkim aktorom, producentom, reżyserom i całej ekipie, która ze mną pracowała. Dzięki Wam udawało mi się za każdym razem odegrać sztukę jak należy!

Wiem, że sporo mi jeszcze brakuje do ideału, ale dziękuję widowni i naszym drogim ST☆RLIGHTs, czyli tym którzy mnie docenili i klaskali po każdym akcie dodając  mi odwagi. Dzięki temu mogłem się rozwijać jako aktor musicalowy. Chcę teraz podzielić się swoim szczęściem z pozostałymi członkami VIXX, rodziną oraz znajomymi z wytwórni.

 

Ken zadebiutował w musicalu “Chess” w 2015 roku, zagrał też w sztukach: “Cinderella,” “Boys Over Flowers The Musical,” “Hamlet,” i “Titanic.”

Wkrótce idol wystąpi także w dramie opartej na webtoonie “Tofu Personified”.


src: (1)

2 comments

  1. Rossellinique Reply

    Gratulacje ^_^ Jestem taka dumna, totalnie zasłużona nagroda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *