Podobno BTS wkrótce powróci z repackagem albumu; odpowiedź Big Hit Entertainment

Teorie fanów w związku z wydaniem czegoś w sierpniu mogą być słuszne!

11 lipca newsletter News1 poinformował, że BTS wyda w sierpniu repackage albumu „Love Yourself: Tear”. Według doniesień członkowie są w końcowej fazie przygotowań do nowego albumu.

 

W odpowiedzi agencja grupy Big Hit Entertainment skomentowała:

„Ostatnio trudno jest ujawnić konkretne szczegóły dotyczące repackage’u albumu.”

 

Wraz z potencjalnym repackagem albumu BTS rozpoczyna światową trasę koncertową „Love Yourself” 25 sierpnia w Seulu, a następnie kontynuuje ją w Stanach Zjednoczonych i Europie.

 


cr: (1)

4 comments

  1. Klaudia Reply

    Plis do PolskiARMY są z całego świata co prawda nawet z takiej małej Polskizapraszamy serdecznie naszych ukochanych chłopaków!! Oby nie zapomnieli o naszym kraju…

  2. Klaudia Reply

    Plis do Polskico prawda to mały kraj… Ale ARMY są z całego świata nawet z Polski. Oby o nas nie zapomnieli… Kochamy Was i zapraszamy

  3. Julka Reply

    Jiminie.Candy i Klaudia zniszczę wasze chwilowe marzenia, ale jakby nie patrzeć to w Polsce 1/3 na cały kraj słucha KPOPu nie opłaca im się. Po co mają grać koncert dla kilku tysięcy? Oni na swoją sławę potrzebują większej widowni. Oczywiście nie wykluczam, że nie przyjadą fajnie by było, ale na tą chwilę to nie realne. Chyba, że się mylę, ale tak mi się poprostu wydaje. Bo to dość logiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *