BigHit Entertainment zabiera głos w sprawie namnażających się gróźb śmiertelnych pod adresem członka BTS, Jimina

Agencja zespołu BTS, BigHit Entertainment twierdzi, że ma wszystko pod kontrolą i wie o groźbach kierowanych pod adresem Jimina

 

Niedawno, jeden z użytkowników Instagrama publikował posty przedstawiające broń, w opisie strasząc, że zamierza dokonać zamachu na idola podczas nadchodzącego koncertu BTS w Los Angeles zaplanowanego na wrzesień. Koncert ten ma być częścią światowej trasy koncertowej “Love Yourself”.

 

12 lipca dziennikarze portalu Newsen zapytali wytwórnię BigHit Entertainment czy jest świadoma, że tego typu pogróżki mają miejsce oraz jak się do nich odnoszą.

 

Przedstawiciel BigHit skomentował:

Niezależnie od autentyczności pogróżek oraz zagrożenia planujemy zrobić wszystko co w naszej mocy i podjąć wszelkie niezbędne kroki, które mają na celu zapewnić jak największe bezpieczeństwo członkom zespołu.

Podczas wcześniejszych imprez również zadbaliśmy o odpowiednie środki bezpieczeństwa. Do tej pory koncerty przebiegały bez większych problemów. Przygotowania do światowej trasy są bardzo dokładne i będziemy mieć na uwadze wszelkie pojawiające się groźby.  

 

To już trzeci raz, kiedy Jimin otrzymuje groźby pod swoim adresem. Pierwsze pojawiły się przed koncertem w Anaheim w kwietniu 2017 roku, kolejne przed Fort Worth w maju 2018 r.

 

Trasa koncertowa BTS – “Love Yourself” rozpocznie się koncertami w Seulu, 25-26 sierpnia. Następnie chłopcy wyruszą do Ameryki Północnej i Europy.

 


src: (1)

26 comments

 1. H e c a l l s m e n o o n a Reply

  Biedny Jimin:(
  Czym on sobie na takie coś zasłużył?

 2. Julia Reply

  Niech tylko spróbuje go zabić to ja go zabije. Czy ktoś wie jak się nazywa instagram tego kolesia? Jak coś proszę o napisanie na mojego IG @the_ideal_human

 3. loonarmy Reply

  Najgorsze jest to, że on wie o tych groźbach 🙁 To.jest aniołek i zawsze się o wszystkich troszczy, a w zamian dostaje groźby 🙁

 4. A.R.M.Y Reply

  Jimiś? Ten aniołek? Zaj****… dlaczego?? On NIC nie zrobił! Może nie jest moim biasem ale gówno mnie to obchodzi w takiej sytuacji. To jest Jimin z BTS! Ktoś kogo kocham całym serduchem! :'(

 5. Twaróg w rurkach i czapce Reply

  Poważna sprawa, Park Dżimin w niebezpieczeństwie. Zapłacę pinionszki temu komuś kto chce go zabić żeby nie odbierał nam gościa.

 6. DayDreamer Reply

  Jimin daje z siebie wszystko dla swojej kariery i fanów, a ludzie mu grożą. Jak mentalnym trzeba być, żeby krzywdzić niewinnego człowieka?

 7. Xenorissa Reply

  Mówię wam, że to John Cena próbuje się wkręcić na ochroniarza XD

 8. Somethink Reply

  Ludzie, to już naprawdę przesada. Czym on zawinił? BTS to mój pierwszy k-pop’owy zespół, a Jimin był moim pierwszym biasem, a potem UB. Przecież to taka słodka kluska, która martwi się o innych, a inni co? Grożą mu śmiercią. Naprawdę mu współczuję i mam nadzieję, że to się jak najszybciej skończy 🙁

 9. Lulek Reply

  Chciałabym być teraz przy Jiminku❤Nie pozwolę skrzywdzić Mojego UB❤❤niech ten ktoś zgnije w pierdle

 10. Fuzzy Reply

  Ja im dam. Mojego Jimina?!?! To moje dziecko i każdego kto mu grozi zadźgam widelcem

 11. lolimonoli Reply

  Niech go zostawią w spokoju! Nic nie zrobił, a grożą mu. Naprawdę?! Ten ktoś musi dostać nauczkę

 12. A.R.M.Y. Reply

  Jak można groźić Jiminowi? Przecież to taki aniołek. Niech ten ktoś się od niego odpieprzy.

 13. Hope_of_Black Reply

  Jak można grozić słodkiej klusce?
  Co prawda nie jest on moim ub bądź biasem, ale BTS jest moją pierwszą grupą k-popową, którą poznałam i dużo jej zawdzięczam. Jimin męczy siebie dla fanów i reszty, a za to dostaje groźby. Serio?! Mam nadzieję że skończy się to dobrze, a ten kto publikował te groźby , słono za nie zapłaci.

 14. Jungkook moim bogiem Xd Reply

  Nawet gdyby Jimin nie był członkiem BTS i nie był sławny to groźby o morderstwie? Przecież to jest pop****lone w H**!!

 15. Ritsu Reply

  Pier** ch*j może nie jestem aż tak wielką fanką jimina ale kocham bts ,i szkoda mi mojego aniołka 🙁

 16. Moon Reply

  Kurwen machen, co to ma być?!? Może i moim biasem jest Jungkook, ale Jimina też bardzo lubię. Jeżeli KTOKOLWIEK chociaż ZRANI KTÓREGOKOLWIEK z chłopaków to zabije gówniarza własnymi rękoma!!!

 17. Rossellinique Reply

  Co tego typu osoby mają w głowach to ja nie wiem, grozić komuś śmiercią, w zasadzie za nic.
  Mam nadzieję, że zabezpieczenia będą naprawdę porządne, a tego ‚odważnego’ policja dołapie i sobie posiedzi w odpowiednim miejscu by przemyśleć swe durne zachowanie.

 18. Karol Reply

  Strasznie się boję o naszego Chim Chima ;-; Moim biasem jest Suga ale to nie zmienia faktu że zakochałam się w całym BTS i nie wiem czy bym przeżyła informację o takiej tragedii…. Mam nadzieję że ochrona nie zawiedzie ale przede wszystkim że oni są przygotowani na to że ten jebany psychol mógł powiedzieć że planuje zamach na Jimina w Los Angeles a tak naprawdę kiedy wszyscy skupią się na chronieniu naszego Mocci on może spróbować zaatakować kogoś innego w zupełnie innym miejscu dużo później ;-; Bo zazwyczaj jak są jakieś doniesienia że tam i tam tego i tego dnia może dojść do zamachu to wcale tak nie jest i takie coś dzieje się później kiedy wszyscy myślą że jest już ok i przestają być aż tak czujni…

 19. Golomp Reply

  Czym on sobie na to zasłużył, to ja nie wiem. On jest zawsze taki uroczy pomocny, gotowy nieba przychylić, stara się, a jego pasja inspiruje wiele osób, na przykład mnie.
  I co za to dostaje??
  Groźby śmierci…

 20. BTS_FOREVER Reply

  Czym nasz kochany Chim Chim zawinił temu poj**owi?! CZYM? Kocham całe BTS bo to pierwszy zespół jaki poznałam i nie pozwolę aby coś się stało któremuś z nich. Mam nadzieję, że jednak złapią tego psychola zanim komuś się coś stanie a nasz aniołek będzie bezpieczny. <3 On zawsze troszczy się o wszystkich, daje z siebie wszystko dla fanów i pozostałych członków, a co za to otrzymuje? Groźby od jakiegoś pier********go idioty.;–;

 21. Kasia Reply

  Biedny Chimmy. Jak coś mu się stanie to napadniemy hu## Je##### kurw###. Co ten mały piesek zrobił? Kochany Chimuś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *