Music Bank World Tour – tym razem EXO, Wanna One, Taemin i nie tylko, zawitają w Berlinie!

Zapewne większość z was zna muzyczny program stacji KBS – Music Bank. Już 15 września program w ramach swojej światowej trasy zawita w stolicy Niemiec – Berlinie!

20 lipca stacja KBS 2TV potwierdziło oficjalny lineup do zbliżającego się specjalnego odcinka Music Bank w Berlinie. Podczas trzynastego przystanku światowej trasy muzycznego programu fani z Europy będą mogli oglądać występy artystów takich jak: EXO, Wanna One, Taemin (SHINee), Stray Kids oraz (G)I-DLE!

W rolę MC wcielą się Park Bogum oraz była członkini I.O.I – Jeon Somi! 

Przedstawiciel KBS 2TV w następujący sposób skomentował nadchodzące wydarzenie:

 „Jest to pierwszy raz, gdy wróciliśmy do Europy odkąd Music Bank w Paryżu w 2012 roku. Obecnie przygotowujemy koncert pełen niesamowitych występów oraz spektakularny lineup, aby rozbudzić miłość fanów! Proszę, oczekujcie tego.”

m

Music Bank in Berlin” odbędzie się już 15 września w hali Max-Schmeling, która jest w stanie pomieścić 12 tysięcy fanów!


Cr.:(1)

9 comments

 1. EXOL Reply

  Onie. Exo i Stray Kids w Europie a mnie nie będzie :c
  No trudno, zostaje mi tylko obejrzenie transmisji.

  Trochę mała hala, myślałam, że będzie przynajmniej te 15tys 😀

  • Naanariko Post authorReply

   Przez wielkość tej hali bardzo denerwowałam się, czy uda mi się w ogóle dostać do „kolejki” z możliwością kupienia biletu, ale mam to! Na pewno postaram się dokładnie zrelacjonować mój wyjazd i cały ten event!

 2. Pauline Reply

  EXO, Taemin i Park Bogum, a mnie nie będzie, my heartu. Życzę wszystkim fanom dobrej zabawy ^^

  • Naanariko Post authorReply

   Ceny biletów były różne, od 235€ do 97€. Ja kupiłam bilet za 212€ ale do tego trzeba doliczyć ubezpieczenie biletu (10€) i przesyłkę (35€), bo nie było możliwości odbioru na miejscu ani posiadania ebiletu

 3. Ana Reply

  Serio, już wyprzedane? Jestem na 100% pewna, że to te psychofanki z Azji musiały przyjechać za swoim oppa nawet do Berlina. Przez to fani z Europy nawet mając swojego idola tak blisko i tak nie mają możliwości zobaczyć go na żywo. Poza tym dlaczego KBS wybrało kraj w którym istnieje wysokie zagrożenie atakiem terrorystycznym? Nie lepiej wybrać któryś z krajów wschodniej Europy gdzie na każdym kroku nie ma imigrantów i nie obowiązuje szariat? Normalnie szlag mnie trafia.

  • Naanariko Post authorReply

   Nadal można dostać bilety na płytę na chociażby eventim, przynajmniej jeszcze wczoraj były kiedy patrzyłam. Dużo ludzi też odsprzedaje i to nie tak, że każdy sprzedaje za podwojoną cenę, póki co zdecydowanie więcej widziałam ogłoszeń, gdzie ludzie odsprzedają za tę samą cenę, bo udało im się dostać więcej niż jeden bilet albo nie mogą jechać, itd.
   To nie tak, że fani z Europy nie mają szans, naprawdę, bardzo dużo osób z samej polski ma bilety, a jeszcze jest cała reszta Europy, gdzie też żyją fani i na pewno też zainteresował ich fakt, że Music Bank odbędzie się w Berlinie. Nie mówię, że fanki z Korei nie dostały biletów, całkiem prawdopodobne, że są jakieś masterki, które przyjadą robić zdjęcia, ale zwykłym fanom się to raczej średnio opłaca, bo mają na miejscu całą masę różnych eventów związanych z ich zespołem i często za bardziej korzystne ceny 😉
   Nie zgodzę się z drugą częścią twojego komentarza.
   W Niemczech szariat nie obowiązuje, a wyjazd za granicę na zachód nie jest równoznaczny z wyleceniem w powietrze czy zostaniem rozjechanym. Poza tym na tego typu wydarzeniach jest dobra ochrona i po tych incydentach, które miały miejsce, na pewno ją jeszcze wzmocnili. I nie, kbs nie mogli wybrać krajów na wschodzie, bo i tak podejrzewam, że zastanawiali się tylko nad Paryżem, Londynem i Berlinem jeśli chodzi i Europę. Kraje na zachodzie są o wiele bardziej rozwinięte i jest też więcej ludzi, którzy są w stanie pozwolić sobie na wyjazd na taki koncert. Imigranci =/= terroryści i nie widzę powodu, żeby mieli być przeszkodą, aby taki event odbył się w danym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *