(G)I-DLE mówi o nazwie ich grupy, harmonogramie ćwiczeń i więcej

Znane ze zdobycia 1. miejsca w programie muzycznym 20 dni po swoim debiucie, (G)I-DLE ostatnio pozowało do The Star i podzieliło się różnymi historiami z czasów bycia trainee oraz swoimi marzeniami.

 

 

Z konceptem „exciting summer day” (ekscytującego letniego dnia), (G)I-DLE uczestniczyło w sesji zdjęciowej do sierpniowego numeru magazynu The Star.

 

W wywiadzie, który nastąpił po sesji zdjęciowej, liderka Soyeon mówiła o ich debiutanckim utworze „LATATA”. Powiedziała:

„Piszę i komponuję piosenki. Zazwyczaj inspirują mnie członkinie i piszę piosenki, a ‚LATATA’ została stworzona w podobny sposób. Jednym słowem, ten utwór to (G)I-DLE.”

 

 

Zapytana o unikalną nazwę grupy, Soyeon odpowiedziała:

„W wytwórni był konkurs na nadanie nazwy grupie. W tamtym czasie tworzyłam piosenkę, zatytułowaną ‚Idle Song’ i wysłałam ją wytwórni po skończeniu. Ale tytuł piosenki stał się nazwą grupy. To było jak los.”

 

W odpowiedzi na pytanie o zabawne zdarzenia, (G)I-DLE powiedziało:

„Przed naszym debiutem, miałyśmy wiele wersji ‚LATATA’. Tak więc codziennie ćwiczyłyśmy, dzieląc te wersje, ale ponieważ było ich zbyt dużo, było to mylące i popełniałyśmy wiele błędów. Czasami jednego dnia tańczyłyśmy choreografię z innego dnia.”

Kontynuowało:

„Kiedy patrzymy wstecz, było to bardzo zabawne. Pozostaje to w naszych wspomnieniach.”

 

 

Później rozmowa zwróciła się na zasady grupy, jeśli chodzi o śpiew i taniec. Soyeon, Minnie, Soojin i Miyeon odpowiedziały:

„Zazwyczaj inni ustalają określony czas i ćwiczą do określonej godziny, ale my jesteśmy trochę inne. Kończymy ćwiczyć w określonej części muzyki, po podjęciu się jej, ćwiczymy, aż skończymy. Może wydawać się to trochę surowe, ale wtedy czujemy, że staje się to perfekcyjne.”

 

 

Yuqi i Shuhua powiedziały:

„Miałyśmy czasy, w których ćwiczyłyśmy od wczesnego rana i wracałyśmy do domu pierwszym pociągiem.”

 

Na koniec, zapytane o to, co dla nich znaczy piosenkarka, poważnie odpowiedziały:

„Wszystkie ciężko pracowałyśmy, aby stać się piosenkarkami i zmagałyśmy się z trudnymi dla nas czasami. Każda chwila po naszym debiucie jest kolejnym krokiem w kierunku naszych marzeń.”

Kontynuowały:

„Chcemy usłyszeć, jak ludzie mówią takie rzeczy jak ‚Oczywiście to (G)I-DLE’. Byłoby miło, gdybyśmy mogły znaleźć nasz własny unikalny styl i barwę, których nikt inny nie może naśladować.”

 

Cała sesja zdjęciowa i wywiad będą dostępne w sierpniowym numerze The Star.

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *