Nayeon i Jihyo (TWICE) mówią o tym, jak pokonały przeciwności i znalazły szczęście jako piosenkarki

Nayeon i Jihyo (TWICE) udzieliły uczniom szczerej rady na temat marzeń o zostaniu piosenkarzem.

24 lipca członkinie TWICE pojawiły się jako goście w talk show JTBC „Kim Jae Dong’s Talk To You – Are You Happy?” i przemawiały do 800 członków publiczności.

 

Powiedziały:

„Po raz pierwszy pojawiamy się w takim programie, więc jesteśmy naprawdę zdenerwowane. Ponieważ jest to program, w którym się mówi, jesteśmy również nerwowe, ponieważ możemy popełnić błąd.”

Yuri (Girls’ Generation) skomentowała:

„Liczba naszych członków się zmieniła, ale czy nie jesteśmy podobne do TWICE? Więc czuję, jakby były znajome i jak młodsze siostry. Myślę, że to pomoże, jeśli będziecie mówić tak, jakbyście rozmawiały z rodziną i przyjaciółmi.”

 

Podczas trwania programu licealistka rozpoczęła temat tego, jak ambitną piosenkarką jest i przeżywa kryzys po ukończeniu szkoły artystycznej. Powiedziała:

„Ponieważ jest wiele osób, które śpiewają lepiej ode mnie, poczułam się zniechęcona. Przez to boję się śpiewać. Nie jestem pewna, czy stanę się piosenkarką, więc gdy mam takie myśli, zastanawiam się, czy ta ścieżka jest dla mnie odpowiednia. Chcę zapytać, jak przezwyciężyłyście takie czasy.”

Dodała także, że jest najszczęśliwsza, kiedy śpiewa.

 

Nayeon powiedziała jej:

„Ja również wybrałam tę ścieżkę, ponieważ lubiłam śpiewanie i bycie na scenie. Kiedy byłam trainee przez 6 lub 7 lat, porównywałam się do kogoś, kto był lepszy ode mnie. Ale kiedy zaczęłam myśleć ‚Nie mogę tego zrobić tak dobrze jak ta osoba bez względu na to, ile ćwiczę’, myślę, że wpadłam w kryzys. Zastanawiałam się: ‚Dlaczego mogę zrobić tylko tyle?’ i zaakceptowałam to, że jestem kimś, kto może zrobić tylko tyle.”

Kontynuowała:

„Moje umiejętności poprawiły się tylko o tyle. Po tym, jak to czułam, było to naprawdę trudne, ale pozwoliłam temu odejść i próbowałam nie porównywać siebie do innych. Moje myśli stały się spokojniejsze i mogłam zobaczyć, że moje umiejętności powoli się poprawiały. Najtrudniej było pozwolić temu odejść. To może być trudne, ale jeśli masz więcej ambicji dla siebie, to myślę, że możesz to przezwyciężyć.”

 

 

Jihyo zaczęła:

„Byłam trainee przez ponad 10 lat. Dużo myślałam o tym, kiedy będę mogła zadebiutować i czy praca piosenkarki jest dla mnie właściwa. Kiedy chciałam odejść, poznałam team TWICE i stałam się piosenkarką. Myślałam, że będę tak szczęśliwa, ale stałam się głównym wokalem. Ta presja była tak wielka, że codziennie płakałam.”

Dodała:

„Zostanie piosenkarką niekoniecznie zawsze czyni mnie szczęśliwą. Ja także bałam się tego, jak inni mnie widzą. Zaczęłam mieć takie myśli, a potem odbyłyśmy nasz pierwszy solowy koncert. Powiedziałaś wcześniej, że śpiewanie i widzenie innych, którzy stają się szczęśliwi, kiedy patrzą, jak śpiewasz, sprawiło, że byłaś szczęśliwa.”

Wywnioskowała:

Czułam to po raz pierwszy po zagraniu koncertu. Wiedziałaś przede mną, że jesteś szczęśliwa, kiedy śpiewasz. Jeśli robisz coś, co sprawia, że jesteś szczęśliwa, ludzie dookoła ciebie, którzy cię widzą, też będą szczęśliwi. Właśnie to chciałam ci powiedzieć.”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *