KARD dyskutuje na temat rywalizacji z Triple H, ulubionych artystów i więcej

Niedawno KARD udzieliło wywiadu i mówiło o comebackowym albumie, ‚rywalizacji’ z innymi grupami i nie tylko.

Po długiej przerwie grupa zrobi comeback 25 lipca. Podczas wywiadu Jiwoo ujawniła:

„Pracowaliśmy głównie nad muzyką. Zrobiliśmy także tour po Azji.”

 

J.Seph powiedział:

„W czasie przerwy byłem na wycieczce z rodziną. Udzielałem się także w mediach społecznościowych, aby nie tracić kontaktu z fanami. Napisałem wiele tekstów i skupiałem się na przygotowaniach do comebacku.”

 

W odpowiedzi na pytanie, czy denerwują się, robiąc comeback po tak długim czasie, Jiwoo odpowiedziała:

„Bardzo się martwiliśmy. Wiele razy zdarzało się, że chcieliśmy wydać muzykę, ale myśleliśmy, że lepiej będzie zrobić to właściwie.”

Kontynuowała:

„Kiedy słuchaliśmy i pracowaliśmy nad wieloma piosenkami, wybraliśmy te wspaniałe. Przygotowywaliśmy się [do comebacku] aż do teraz.”

BM dodał:

„To album, który ostatecznie został wydany po opóźnieniu. Dużo myśleliśmy o wyczuciu czasu i piosence. Ponieważ wydawało się, że wreszcie nadszedł czas, zrobiliśmy nasz comeback.”

 

Trzeci mini album KARD „Ride on the Wind” z jego tytułową piosenką o tej samej nazwie będzie utworem EDM z szybkim tempem i linią perkusyjno-basową, która wpada w dance hall i house rhythm.

 

Zapytany o robienie comebacku w tym samym czasie, co inne grupy w sezonie letnim, J.Seph odpowiedział:

„Nie widzimy tego jako rywalizacji. Pozostali są dla nas starszymi grupami. Każda ekipa ma swoją własną, unikalną barwę. Nasze piosenki mają własne uroki, więc nie możemy się doczekać rozpoczęcia aktywności. Szczerze mówiąc, chcemy zdobyć 1. miejsce w programach muzycznych.”

Z uśmiechem i entuzjazmem BM skomentował:

„Naprawdę lubię takich artystów jak MAMAMOO, Chungha i TWICE. Szczególnie Chungha jest solistką, ale jej scena zawsze wydaje się tak pełna. Jest naprawdę fajna.”

J.Seph również ujawnił swoje podekscytowanie, kiedy powiedział:

„Jestem fanem BLACKPINK. Chcę je spotkać w programach muzycznych.”

 

Wraz z niezliczoną ilością grup debiutujących i robiących swoje comebacki w lipcu, jedną z grup, która szczególnie przyciągnęła dużo uwagę jest koedukacyjna grupa Triple H.

Jiwoo skomentowała:

„Nigdy nie myśleliśmy o Triple H jako naszych rywalach. Właściwie to jesteśmy fanami. Wiele osób porównuje nas, ponieważ także jesteśmy grupą mieszaną, ale nasze ekipy mają całkiem inne kolory. Nie mamy żadnych piosenkarzy, których uważamy za rywali. Chcielibyśmy, by ludzie po prostu cieszyli się muzyką razem z nami.”

Somin wyznała także:

„Wiele razy byliśmy pytani, czy mamy rywali. Ale nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek jakiegoś mieli.”

 

Zapytana o siłę KARD, koedukacyjnej grupy, Jiwoo odpowiedziała:

„To nie jest siła grup mieszanych, ale KARD – faktem jest, że ‚wyróżniamy się’. Niezależnie od tego jak nasza czwórka jest wykreowana, zawsze będą różne kolory. Sami się tym bawimy i uważamy, że mamy dużo więcej do pokazania w przyszłości. Również tego wyczekujemy.”

 

J.Seph nazwał barwę KARD „complementary colors” (uzupełniającymi się kolorami). Powiedział:

„Kolory uzupełniające się oznaczają kolory, które są naprzeciwko siebie. Podczas mieszania się tych kolorów stają się czarne. Podobnie do tego, członkowie KARD mają swój własny odmienny kolor. Ale kiedy zbierzemy członków razem, tworzymy głęboki, gęsty kolor KARD.”

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *