Taecyeon podpisał kontrakt z nową agencją, ale nadal pozostaje członkiem 2PM

Taecyeon (2PM) zdecydował się podpisać kontrakt z nową agencją!

25 lipca agencja 51K oficjalnie ogłosiła, że idol do niej dołączył. Jest on jedynym członkiem 2PM, który nie odnowił kontraktu z JYP Entertainment. Pozostała piątka zrobiła to na początku stycznia tego roku.

51K wyrazili swoje niesamowite zadowolenie i szczęście z powodu tego, że są w stanie pracować z Taecyeon, który jest zarówno piosenkarzem i aktorem. Agencja ogłosiła:

„Witajcie, tu 51K. Staliśmy się nową rodziną dla piosenkarza/aktora Ok Taecyeona. Niesamowicie cieszymy się, że jesteśmy w stanie pracować z Taecyeonem, który jest niezaprzeczalnie uważany za jednego z najlepszych koreańskich artystów jako członkek 2PM, dodatkowo jest aktorem o  niezwyciężonym potencjale, pasji i talencie.

Nie będziemy się wstrzymywać z pełnym wsparciem, więc Taecyeon może kontynuować jego aktywności jako piosenkarz z jego artystyczną przeszłością i siłą licznych fanów, którzy stoją za nim, ale również po to, aby mógł pokazać swoje możliwości aktorskie poprzez uczestniczenie w różnych projektach.

Dołożymy również wszelkich starać, aby Taecyeon mógł kontynuować jego aktywności z 2PM dzięki współpracy z JYP Entertainment, bo otrzymał on wiele miłości z całego świata przez jego grupę 2PM.

51K zaczęło jako jednoosobowa agencja aktorska, ale jest na drodze do zostania wszechstronną firmą zajmującą się wydawaniem, dystrybucją i nagrywaniem muzyki, nadawaniem treści itp. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że mamy szansę pracować z wszechstronnie utalentowanym artystą Taecyeonem, bo nasz firma się rozwija.

Taecyeon, który obecnie odbywa swoją służbę wojskową jest również szczęśliwy, że zaczyna od nowa w 51K i przysięga, że wróci z bardziej dojrzałym i lepszym wizerunkiem, aby odwdzięczyć się fanom za ich miłość.

Jeszcze raz zapewniamy, że będziemy niestrudzenie pracować, aby różne umiejętności Taecyeona lśniły jeszcze bardziej przez jego aktywności nie tylko w Korei, ale w Azji i poza. Prosimy o waszą wielką miłość i abyście kierowali waszą uwagę w kierunku przyszłych aktywności Taecyeona z 51K. Dziękujemy”.

Źródło z JYP Entertainment wyjaśniło Maeil Business, że 2PM będzie dalej zespołem sześcioosobowym. Ogłosili:

„Pomimo przejścia do nowej agencji Taecyeon  będzie dalej promował się z 2PM. JYP Entertainment będzie odpowiedzialne za promocje 2PM”.


cr.: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *