Chibin (MASC) publikuje niepokojący wpis o zostaniu zaatakowanym przez innego członka grupy

Chibin (MASC) opublikował niepokojący post.

25 lipca Chibin za pośrednictwem Instagrama opublikował wiadomość do nienazwanego hyunga.

Idol napisał:

„Sądzę, że zawiniłeś , ale chcesz uciec. Hyung, sądzę, że nie masz zamiaru przeprosić za ból mojego serca i ciała, który spowodowałeś tamtego dnia. Hyun jesteś jedynym, którego przestałem obserwować. Powód? Ponieważ dostaję gęsiej skórki myśląc o tym jak będziesz publikował posty, jak gdyby nic się nie stało. Jestem pewny, że przeczytasz mój post. Jeśli myślisz, że wszystko ze mną w porządku to jest to wielki błąd i nieporozumienia. Ten dzień wraca do mojego umysłu, kiedy  gaszę światło i kładę się do łóżka. Wciąż mam blizny na mojej twarzy. Nie myśl, że przeszłość jest tylko przeszłością. Nie mogę zapomnieć tego dnia. Dnia, kiedy płakałem przemoknięty deszczem i oglądałem jak moja krew kapie…”

MASC zadebiutowali w 2016 roku jako zespół czteroosobowy, a w 2017 roku do zespołu doszło 4 nowych członków. Na podstawie postu Chibina fani uważają, że są to problemy w zespole. Tymczasem jedynym członkiem zespołu, którego Chibin nie obserwuje jest ACE.


cr.: (1)

4 comments

 1. Somethink Reply

  Jejciu, dziwna sytuacja. Mam nadzieję, że to szybko się wyjaśni, bo to naprawdę niepokojące 🙁 Nie jestem ich fanką, ale boję się o Chibina…

 2. Rossellinique Reply

  Martwi mnie i to bardzo ta informacja, mam nadzieję że agencja ekspresowo zareaguje i załątwi tę sprawę odpowiednio. Za faktem, że jest to członek zespołu przemawia wg mnie też to, że jak dotąd to nie wyszło, normalnie gdyby był ktoś to spoza to by poinformowali, nie naruszałoby to przecież reputacji zespołu, ale w tej sytuacji sprawa wygląda inaczej. Jednakże uważam, że nie powinno być czegoś takiego, nie można przedkładać dobra zespołu nad dobro i bezpieczeństwo jednego z członków, nie w taki sposób.

 3. Mochi bum bum Reply

  Jezu… Wiem jak to jest być pobitym, rozumiem. Krew, blizny.. to zostaje już do końca życia.
  Mam nadzieję że wszystko z nim w porządku, a to się wyjaśni bo się martwie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *