Kontrakty WANNA ONE mogą zostać przedłużone o miesiąc

26 lipca pojawiły się doniesienia, że kontrakty członków grupy WANNA ONE z agencją Swing Entertainment mogą zostać przedłużone do końca stycznia 2019 roku. Dzięki temu zespół mógłby pojawić się na muzycznych imprezach oraz odbyć koncert przed oficjalnym rozpadem.

 

Aktualne kontrakty członków grupy wygasają z dniem 31 grudnia 2018 roku. Ostatnio jednak pojawiła się propozycja ze strony CJ E&M, aby przedłużyć okres promocji zespołu o 1 miesiąc – do końca stycznia 2019 roku.

Przedstawiciele CJ E&M skontaktowali się już z poszczególnymi agencjami chłopców. Odpowiedzi jakie otrzymali były bardzo różnorodne. Póki co pojawiły się trzy możliwości:

1) wszyscy członkowie WANNA ONE przedłużą kontrakty,
2) przedłużą je tylko członkowie, którzy będą mieli taką możliwość,
3) jeśli większość zdecyduje, że nie chce przedłużać kontraktów, zespół rozpadnie się 31 grudnia.

 

Niektóre z agencji, do których należą członkowie WANNA ONE zostały zaskoczone propozycją przedłużenia promocji i najwyraźniej mają już inne plany wobec swoich podopiecznych na styczeń przyszłego roku.

 

Aktualna agencja zajmująca się promocją grupy – Swing Entertainment odpowiedziała na doniesienia:

“To prawda, że spotkaliśmy się z przedstawicielami poszczególnych agencji, do których należą członkowie WANNA ONE. CJ E&M rozważa przedłużenie promocji zespołu do końca stycznia 2019 roku. Chłopcy odbywają teraz trasę koncertową, więc najprawdopodobniej decyzja zapadnie dopiero po ich powrocie i wspólnych rozmowach.”.


 

Source: [1] [2]

3 comments

  1. Somethink Reply

    Ta obcja jest bez sensu. Potem nagle sobie umyślą, żeby jeszcze przedłużyć kontrakty do połowy 2019 roku i tak w nieskończoność. Kocham Wanna One, ale niech chłopcy już wrócą do swoich zespołów/agencji. Chłopaki już i tak osiągnęli wielki sukces

  2. Suzzzi Reply

    Dokładnie są członkowie którzy mają swoje zespoły i muszą do nich wrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *