Park Seo Joon i Park Min Young dementują plotki o związku

27 lipca pojawiły się doniesienia, że Park Seo Joon i Park Min Young są w związku od 3 lat i udawało im się utrzymać to w tajemnicy przed rodziną oraz znajomymi. 

 

27 lipca nad ranem  w internecie pojawiły się zdjęcia gazety. Zostały one opublikowane przez osobę, która twierdziła, że jest dziennikarzem. Miał to być znajdujący się dopiero w druku egzemplarz Sports DongA.

 

 

Domniemany bliski znajomy aktorów, miał donieść, że para spotyka się w tajemnicy od 3 lat. Inne źródło ujawniło, że uczucie pomiędzy Park Seo Joon i Park Min Young zrodziło się, gdyż byli sobie oparciem w ciężkich chwilach jako znajomi z branży. Niedawno zdecydowali się ujawnić bliskim, że są parą.

 

Internauci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie dowodów świadczących o ich szczególnych relacjach w mediach społecznościowych:

 

“Randka z mamą, pierwszy raz od dłuższego czasu.”

View this post on Instagram

엄마랑오랜만에데이트❤️

A post shared by 박민영 Minyoung Park (@rachel_mypark) on

 

W march 2017 roku, w jednym ze swoich postów Park Min Young ma na sobie czapkę i buty, które pojawiły się także na klipie dodanym przez Park Seo Joona w lutym 2017 roku.

 

 

 

 

 

Przedstawiciel agencji aktora, Awesome ENT oświadczył:

“Park Seo Joon i Park Min Young są tylko bliskimi znajomymi. Plotki o związku są nieprawdziwe. Rozumiemy, że te doniesienia mogły być przekonujące, po tym jak świetną chemię pokazali między sobą w ostatniej dramie.”

 

Agencja aktorki Park Min Young również zaprzecza pogłoskom:

“Zapytaliśmy samą Park Min Young. Ona i Park Seo Joon są bliskimi znajomymi, ale nie spotykają się jako para.”

 


src: 1 2

1 Comment

  1. M. Reply

    To kwestia czasu, wystarczy na nich popatrzeć, są cudowni razem. Jest Song-Song, to będzie i Park-Park ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *