Ji Hansol krótko komentuje bycie trainee w SM Ent. + Newkidd o swoim „blond koncepcie”

Boy band rookie, Newkidd opowiada o swoim koncepcie i debiucie w najnowszym wywiadzie.

 

W skład zespołu wchodzi między innymi Ji Hansol, chłopak dużą popularność zdobył biorąc udział w muzycznym programie surwiwalowym stacji KBS – “The Unit.” Jako jeden z finalistów show mógł zadebiutować w grupie UNB. Na początku miesiąca poinformowano, że idol będzie miał przerwę w promocji, aby wyleczyć kontuzję.

 

Chłopcy zostali zapytani o to, dlaczego chcą zadebiutować?

 

Jinkwon odpowiedział jako pierwszy:

EXO to moi idole. Oglądałem ich reality show – ‘EXO Showtime’, wtedy też zacząłem marzyć o zostaniu artystą i wybrałem się na przesłuchanie.”

 

Hwi dodał, że to BoA była jego inspiracją, natomiast Ji Hansol wyznał, że kocha TVXQ.

 

W wywiadzie zostało wspomniane, że Ji Hansol trenował wcześniej pod skrzydłami agencji SM Entertainment.

 

“Nie żałuję, że nie udało mi się zadebiutować w SM, żałuję tylko, że nie było mi dane zadebiutować z przyjaciółmi, z którymi trenowałem. Jednakże, teraz też jestem szczęśliwy, z członkami Newkidd.”

 

 

Newkidd rozmawiali o swoim interesującym debiutanckim koncepcje – wszyscy członkowie przeszli metamorfozę zamieniając się w blondynów.

 

Jinkwon powiedział:

“Zamiast skupiać się na każdym z osobna, chcemy pokazać, że jesteśmy drużyną. Chcieliśmy, aby nasz wizerunek był wesoły, jasny i zdrowy, dlatego zdecydowaliśmy się przefarbować włosy na blond. Każdego członka z osobna przedstawiamy w skrócie utworów z albumu, dzięki temu każdy mógł pokazać swoje zalety.”

 

 


Source (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *