Kahi w emocjonalny sposób opowiada o swoim drugim porodzie

29 lipca w najnowszym odcinku programu “The Return of Superman” pokazano fragmenty z czasów, kiedy Kahi znajdowała się w drugiej ciąży oraz opisano trudny poród jej drugiego syna – Si Ona.

Na trzy tygodnie przed rozwiązaniem Kahi spotkała się z lekarzem, który przekazał jej, że poród naturalny może być niemożliwy, gdyż dziecko ułożyło się w taki sposób, że aby bezpiecznie przyszło na świat trzeba będzie wykonać cesarskie cięcie.

 

Kahi wyznała:

“Byłam przerażona. Myślałam, że moje serce stanie.”

Si On przyszedł na świat dwa tygodnie przed planowanym terminem. Kahi dostała krwotoku i została przewieziona do szpitala, gdzie wykonano cesarskie cięcie. Ojciec dziecka, Yang Joon Moo czekał przed drzwiami sali operacyjnej. Skomentował:

 

“Byłem zdenerwowany i zmartwiony. Mogłem mieć tylko nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.”

 

Mężczyzna zerwał się na równe nogi jak tylko usłyszał płacz dziecka. Lekarze zaprosili go na salę, aby mógł przywitać się z synem i odciąć pępowinę.

Chwycił żonę za rękę jak tylko było to możliwie i powiedział jej:

“Byłaś dzielna! Tyle przeszłaś.” 

 

 

 

Dwie godziny później rodzice mogli potrzymać nowo narodzonego syna w swoich ramionach.

 

 

 

Ich pierwszy syn Noah poznał brata dopiero kilka tygodni później i nie mógł oderwać od niego wzroku podczas pierwszego spotkania. Kahi wzruszyła się na ten widok:

“Kiedy zobaczyłam jak Noah patrzy na brata, nawet bez mrugnięcia poczułam wielką radość i spełnienie. Teraz czuję, że rodzina jest w komplecie. Czuję się taka bezpieczna z trzema mężczyznami u boku. Czekam na to co przed nami!”

 

 


Src: (1)

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *