Agencja Jang Geun Suka podejmie kroki prawne przeciwko fanom, którzy przeszkadzają artyście w odbywaniu służby

Jang Geun Suk zaciągnął się na służbę na początku lipca. Z uwagi na zdiagnozowaną u niego chorobę dwubiegunową, artysta został przydzielony do pracy w centrali służb pożarnictwa i zapobiegania katastrofom w Seulu.

Jednakże, jego służba okazuje się być utrudniana każdego dnia przez osoby, które postanowiły śledzić artystę od miejsca zamieszkania pod samo biuro. Agencja Tree J Company zamieściła oficjalne oświadczenie prosząc fanów, by powstrzymali się od zakłócenia jego służby.

 

Witajcie. Tutaj Tree J Company

Ponieważ organ, w którym odbywa służbę Jang Geun Suk czuwa nad zarządzaniem bezpieczeństwa publicznego, miejsce to jest ściśle strzeżone i zabezpieczone.

Wizyty osób z zewnątrz są zjawiskiem niepożądanym i utrudniają pracę wszystkim zatrudnionym. Mogą one także przysporzyć problemów samemu Jang Geun Sukowi. Stąd też nasza prośba kierowana do wszystkich fanów, aby nie obstawiali wejścia do budynku.

Ostrzegamy równocześnie, że od dziś wszyscy, którzy złamią regulamin i zostaną złapani na miejscu będą usuwani z oficjalnego fan clubu artysty oraz wykluczani z udziału w jego koncertach. Pozwólmy mu odbyć te dwa lata służby społeczeństwu w skupieniu.

Dziękujemy.” 

src: (1)

img cr: Xportsnews

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *