G-Dragon hospitalizowany i wypisany po leczeniu kostki

Doniesiono, że G-Dragon leczył się z powodu urazu kostki.

1 sierpnia koreańskie media ujawniły, że G-Dragon był hospitalizowany przez 15 dni w Szpitalu Sił Zbrojnych w Pocheon.

 

Według raportu piosenkarz przebywał w szpitalu od 12 do 27 lipca, aby wyleczyć kostkę.

Źródło z Ministerstwa Obrony Narodowej potwierdziło ten raport stwierdzeniem:

„To prawda, że G-Dragon był hospitalizowany. W zeszłym miesiącu przebywał w szpitalu przez 15 dni i od tego czasu został zwolniony.”

 

G-Dragon doświadczył bólu prawej kostki już przed dołączeniem do wojska. W maju przeszedł operację w szpitalu w Seulu po zdiagnozowaniu jej niestabilności.

 

G-Dragon zaciągnął się do wojska 27 lutego, a obecnie jest przydzielony do jednostki w 3. Dywizji Piechoty w prowincji Gangwon.

 


cr: (1)

2 comments

 1. M. Reply

  Nikt z adminów nie wspomniał o Red Velvet, mimo wysłania przeze mnie prawie całej notki, wystarczyło skopiować i po prostu wkleić, może fani tej grupy byliby zainteresowani więc zamieszczam tutaj w komentarzu.

  Red Velvet pojawią się 4 sierpnia w programie „Knowing Brothers”

  • Cinnamonroll Reply

   Był post o Battle Trip. Nie jesteśmy blogiem poświęconym wyłącznie zespołowi Red Velvet, więc nie dodajemy wszystkich informacji o dziewczynach, staramy się jednak, żeby te najważniejsze się pojawiały.
   Są wakacje, większość naszych tłumaczy wyjechała i odpoczywa z dala od internetu. Mamy mało rąk do pracy, więc zapraszamy do ekipy! Będziesz mogła tłumaczyć i publikować każdy post o Red Velvet jaki się tylko pojawi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *