HyunA i E’Dawn potwierdzają swój związek

Członkowie Triple H HyunA i E’Dawn oficjalnie potwierdzili, że się spotykają.

2 sierpnia Cube Entertainment zaprzeczyło ich związkowi, gdy zaczęły się pogłoski, ale 3 sierpnia Yonhap News ogłosiło, że HyunA i E’Dawn osobiście przyznali, że spotykają się już od 2 lat. Według źródła para chciała publicznie potwierdzić swój związek, żeby móc odważnie stanąć przed fanami.

HyunA i E’Dawn podali powód potwierdzenia ich związku.

”Wiedzieliśmy, że publiczne spotykanie się sprawi, iż będziemy w jakiś sposób ze sobą powiązani. Oboje czuliśmy, że trudno będzie stanąć z fanami twarzą w twarz podczas występów. Chcieliśmy szczerze powiedzieć fanom i śmiało pokazać, że dobrze się bawimy występując.”

HyunA zaczęła umawiać się z E’Dawnem w maju 2016.


cr.: (1)

7 comments

 1. Lim Reply

  Jak już pisałam: Jako że Triple H to grupa mieszana więc logiczne, że pojawią się plotki o tym że członkowie się ze sobą umawiają, zwłaszcza ze względu na koncept. Te plotki były już dawno, od debiutu Triple H. Ale nagle pojawił się o tym artykuł. Jakoś o K.A.R.D podobnego artykułu nie widziałam a idąc takim tokiem myślenia że „ohoho chłopak dziewczyna w jednym zespole, pewnie są razem” powinien powstać. Poza tym Cube zaprzeczyło tym plotkom w jakieś dosłownie 10 MINUT od powstania tego artykułu. To zdecydowanie za mało, żeby znaleźć ten artykuł, przeczytać go, skontaktować się z Hyuną i E’Dawnem, zapytać jak to z nimi jest i po uzyskaniu odpowiedzi napisać i opublikować odpowiedź. Krążą więc plotki że Cube samo napisało ten artykuł żeby stworzyć sensację bo comeback Triple H flopnął (a nie oszukujmy się, nie zrobił takiej furory jak ich debiut). To by tłumaczyło, dlaczego zaprzeczenie wyszło tak szybko. Ale że różnica czasowa pomiędzy wyjściem tych plotek a odpowiedzią Cube była mała, to afera nie zdążyła się jeszcze rozdmuchać zanim na dobre się zaczęła więc plotki te nie zrobiły na nikim wrażenia bo większość tak szybko jak usłyszała o artykule to jeszcze w tym samym czasie dowiedziała się, że Cube zaprzeczyło. Wytwórnia zauważyła, że to nic nie dało więc powiedziała Hyunie, żeby potwierdziła ich związek bo jakby oni to zrobili to wyszliby na debili. Hyuna i tak ma opinię jaką ma więc nic nie traci. W swojej wiadomości do fanów napisała, że są z E’Dawnem od 2 lat i że bardzo chciała podzielić się z fanami tą wiadomością. Skoro tak, to dlaczego nie zrobiła tego wcześniej? Plotki już dużo wcześniej się pojawiły, a ona wyjawiła prawdę po DWÓCH LATACH, i to po wydaniu takiego artykułu i zaprzeczeniu? I to nie od razu po pojawieniu się ich, ale czekała z tym kilka godzin. Do tego dochodzą dwie kolejne pary – Hui i Soojin oraz Yuto i Yeeun. Serio? Wszyscy naraz i na dodatek wszyscy są z Cube. Moim zdaniem to tylko tani chwyt marketingowy który tonąca wytwórnia sobie wymyśliła żeby znowu było o niej głośno + żeby zatuszować tę wpadkę z zaprzeczeniem plotek o Hyunie i E’Dawnie.

 2. zocha Reply

  szkoda, że przez to wszystko obrywa się Hyunie i chłopakom z PENTAGON. (chodzi o np. to co się dzieje na fancafe PENTAGON, czyli wyzywanie członków zespołu, niektóre ‚universe’ chcą sprzedawać bilety na unibirthday)

 3. M. Reply

  Nie widzę ich razem – nie shippuje ale skoro się dogadują i sami przyznali że się spotykają to w porządku i nie rozumiem tego całego rozgłosu, to ich prywatna sprawa, niech robią co chcą. Jednak może być niezręcznie gdy dojdzie do zerwania, to skomplikowałoby relacje między całą 3 i no nie pociągnęliby długo jako zespół.

 4. Julka Reply

  To dziwne, bo Cube Ent. jeszcze zaprzeczało plotkom na ten temat, a później nagle, że są razem od 2016r. WTF? To wytwórnia widziała o tym, czy w końcu nie? Coś mi tu śmierdzi. No ale cóż… Czekamy co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *