Narsha wyjaśniła dlaczego Brown Eyed Girls wciąż nie miały grupowego comebacku

Narsha (Brown Eyed Girls) w programie „Life Bar” mówiła o długim hiatusie i plotkach o rozpadzie grupy.

Podczas wyemitowanego 2 sierpnia odcinka prowadzący Shin Dong Yup zapytał ją czy tęskni za dniami, kiedy zespół był u szczytu popularności i czy jest zadowolona z jej obecnego życia.

Idolka odpowiedziała:

„Myślę, że jestem w miejscu w którym czuję wszystkie te emocje i są chwilę, kiedy tęsknię. Jeśli chodzi o popularność, to myślę, że zdajesz sobie z niej sprawę, kiedy ona mija. W tym czasie nie wiesz czy jesteś popularny, czy nie. Obecnie, kiedy wracam myślami do dni w których byłam bardziej zajęta, niż dziś, myślę „Byłam bardzo popularna i zarobiłam wtedy wiele pieniędzy”. Ale w tamtych czasach poruszałam się tylko według ustalonego harmonogramu, więc nie sądzę, że mogłabym powiedzieć czy byłam zapracowana, czy popularna”.

Gdy Kim Heechul (Super Junior) zapytał o to, czy Brown Eyed Girls nie miały rozpadu. Narsha stwierdziła:

„To nie jest rozpad ale wiele osób sądzi, że zakończyłyśmy działalność, bo przerwa naszego zespołu jest długa. W zespole nie możesz myśleć tylko o sobie. Wiesz więcej, niż ktokolwiek inny o promocji zespołu. Nie zawsze możesz promować się dostosowując się do kondycji każdego. Więc myślę, że teraz jest czas, kiedy robimy co możemy indywidualnie”.

Heechul i Narsha poruszyli również temat tego, że fani wykupili reklamę z okazji 12. rocznicy debiutu zespołu. Wokalistka powiedziała:

„Byłam bardzo szczęśliwa ale szczerze mówiąc było mi tak bardzo przykro. Oni czekają tak długo. Było mi bardzo przykro jak oni chcą nas wspierać nawet w taki sposób”.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Czyli comebacku nie będzie członkinie woła rozwijać swoje kariery indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *