Członkinie Girls’ Generation obchodzą 11 rocznicę i przesyłają fanom urocze życzenia

Girls’ Generation upamiętniają 11 rocznicę od swojego debiutu publikując specjalną wideo wiadomość do fanów!

 

5 sierpnia na oficjalnym koncie na YouTube SMTOWN został opublikowany filmik, na którym członkinie Girls’ GenerationYuriSunnyHyoyeonTaeyeon, oraz YoonA dziękują fanom za wspólnie spędzone 11 lat.

 

Yuri rozpoczęła:

To już 11 rocznica Girls’ Generation i SONE (nazwa fandomu).

 

Sunny kontynuowała:

SONE również ciężko pracowały przez te wspólne lata. Myślę, że podobnie jak my, macie wspaniałe wspomnienia, Wam także należą się gratulacje! To dzięki Wam możemy obchodzić tę rocznicę 11 rok z rzędu. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Dziękuję.

 

Yuri dodała:

Ostatnio otrzymuję od Was wzruszające listy, na przykład:Unni, byłam w podstawówce kiedy zostałam Waszą fanką, a teraz dostałam swoją pierwszą pracę.”

 

Sunny wtrąciła:

“Kiedy młodsze artystki podchodzą do mnie i mówią: „Unni, marzyłam o zostaniu piosenkarką odkąd poznałam Girls’ Generation”, czuję się nie tylko wzruszona, ale także i odpowiedzialna.”

 

Yuri posumowała:

“SONE! Z całego serca chciałam Wam pogratulować z okazji 11 rocznicy. Chciałam także podziękować członkiniom zespołu. Jestem również wdzięczna całej ekipie, która z nami pracowała i zawsze pracowała u naszego boku. Zamierzamy się dalej promować i pozostać przy Was!”

 

Sunny dodała:

“Nasza generacja żyje nawet 100 lat, więc bądźmy razem jak najdłużej!”

 

 

Taeyeon powiedziała:

“W 2018 roku obchodzimy już 11 rocznicę. Girls’ Generation ma 11 lat!”

 

Hyoyeon skomentowała:

“Czuję się jakby nasza 10 rocznica była zaledwie wczoraj.”

 

YoonA: “To znaczy, że minął rok od wydania ‘All Night‘ i ‘Holiday.‚”

 

Taeyeon opowiadała o uroczych relacjach zespołu z fanami. Hyoyeon zaznaczyła, że 11 lat to sporo czasu. Skoro spędza się z kimś tyle wspólnych lat nie da się go nie kochać.

YoonA dodała:

“Obchodzenie 10 rocznicy wydawało mi się takie nierealne, a dziś świętujemy 11 wspólnych lat. Czuję, jakby czas płynął szybciej niż kiedykolwiek. Zastanawiam się dlaczego tak szybko. Mam jednak nadzieję, że SONE i Girls’ Generation będą trzymać się razem jeszcze przez długi czas.”

 

Taeyeon kontynuowała:

“Z każdym comebackiem pokazywałyśmy Wam nowe oblicza/muzykę, więc zostańcie z nami i oczekujcie kolejnych nowości z naszej strony!” Mamy nadzieję, że nasza muzyka jest dla Was źródłem siły.”

 

 

 

Fani zespołu świętują rocznicę za pomocą hasztagu: “GG4EVA” , który aktualnie znajduje się na 2 miejscu w światowych trendach na Twitterze.

 

Gratulacje dla Girls’ Generation i SONE!

3 comments

  1. Nieznana :) Reply

    Bardzo za nimi tęsknię, są wspaniałe w tym co robią, szkoda że została ich tylko 5, ale to nie zmienia faktu że ich nadal nie podziwiam. Kocham wasz całym serduszkiem ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *