Członkinie Red Velvet opowiadają o Korei Północnej w „Ask Us Anything”

Dziewczyny z Red Velvet gościły w programie rozrywkowym stacji JTBC, “Ask Us Anything” i opowiadały o momentach, które najbardziej zapadły im w pamięci z tegorocznego występu w Korei Północnej. 

4 sierpnia miała miejsce emisja odcinka „Ask Us Anything(Knowing Bros)” z udziałem girl bandu Red Velvet.

Stała obsada programu pytała dziewczyny o szczegóły ich wizyty w Pyongyang, stolicy Korei Północnej. Na przełomie marca i kwietnia tego roku grupa dołączyła do grona artystów takich jak: Cho Yong Pil, Lee Sun Hee czy Yoon Do Hyun, którzy pojechali odbyć koncerty w Pyongyang.

 

Kang Ho Dong podkreślił:

Red Velvet znalazły się na pierwszym miejscu w trendach i utrzymywały dużą popularność w pierwszej połowie roku 2018. Wasz występ w Korei Północnej był gorącym tematem!”

 

Członkinie zostały zapytane czy udało im się zjeść najpopularniejszą w Korei Północnej potrawę – cold noodles podczas swojej wizyty. Odpowiedziały:

 “Owszem, jadłyśmy je w Okryugwan (znana restauracja w Pyongyang).”

 

Yeri dodała:

“Zrobiono mi zdjęcie kiedy prosiłam o nożyczki, ale powiedziano mi, że oryginalnych cold noodles się nie tnie. Tradycyjnie je się je w całości..”

 

Joy nie była obecna w Pyongyang ze względu na inne obowiązki (kręciła wtedy dramę). Skomentowała:

“Żałowałam, że nie mogłam pojechać. Z tego wszystkiego zaczęłam mówić do ekipy filmowej z północnokoreańskim akcentem.”

 

 

Seulgi podkreśliła, że ich występy z “Red Flavor” i “Bad Boy” w Pyongyang różniły się nieco od oryginalnych wersji:

 

“W choreografii mamy fragment z układaniem dłoni w pistolet. Nie chciałyśmy wykonywać takich gestów w Pyongyang Arena. Zamieniłyśmy jej na bardziej urocze, ale z nerwów zupełnie o tym zapomniałam i odruchowo ułożyłam dłonie w pistolet. Myślałam, że popełniłam straszny błąd i zestresowałam się, na szczęście nie miałyśmy przez to żadnych problemów.”

 

 

 

Dziewczyny zdradziły, że gospodarze przygotowali się na ich przyjazd i poczytali na temat zespołu.

 

 

Podczas quizu Seulgi zapytała:

“W Pyongyang zaskoczyło mnie, w jaki sposób wyżej postawieni urzędnicy nazwali Irene. Jak myślicie, jak ją określili?”

Seulgi zdradziłą:

Zapytali Irene: ‚Czy to Ty jesteś prowadzącą?’. Mówili do nas per „Pani”, a do Irene „Pani prowadząca”. Odrobili zadanie domowe. Wiedzieli, że mam na nazwisko Kang. Powitali mnie pytaniem: „Panna Kang?”. Wiedzieli też, że Irene jest liderką. Początkowo myślałam, że nazwali ją „Panią Dyrektor”, ale potem zdałam sobie sprawę, że chodziło o słowo „liderka”. Znali też nasze miejsca urodzenia.

 

 


Source (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *