[MV] Red Velvet – Power Up

Królowe letnich hitów nareszcie powróciły!

6 sierpnia Red Velvet opublikowały MV do ”Power Up”, który jest optymistyczną piosenką tytułową ich nowego mini albumu ”Summer Magic”.

Tekst ”Power Up” mówi o tym, żeby zawsze dobrze się bawić i pozyskiwać energię z zabawy.

5 comments

 1. Julka Reply

  Teledysk jest super, piosenka też ale nie ma dla mnie takiego rytmu, nie wiem jak to nazwać ale nie wpada mi w ucho. Mimo wszystko jest to naprawdę wakacyjna i świetna piosenka, ale jeżeli mam być szczera moim zdaniem jest ona podobna do Red Flavor, Russian Roulette i Rookie. Ale to nic, grunt, że dziewczyny znalazły swój niepowtarzalny styl i koncept.

 2. Excuse me? Reply

  Moim zdaniem to królowymi letnich konceptów to są Sistar ,trudno będzie je przebić,ale RV idą w dobrą stronę.

 3. Lady N Reply

  To „bba bana bba bba bana nna” wpada w ucho, ale cała piosenka już nie… Mimo to i tak świetna robota bo dziewczyny wyglądają cudnie!

 4. Nieznana :) Reply

  Dziewczyny wyglądają przepięknie, comeback sam w sobie też jest świetny, teledysk bardzo kolorowy. Jednak sama piosenka już średno mi się podoba. Owszem słowa ,,ba ba ba banna na” wpadają w ucho i to bardzo. Jednak reszta część piosenki jest już mniej wpadająca w ucho. Choreografia też jest zaskakująca. Wydaję mi się że ta piosenka nie będzie aż takim hitem jak Bad Boy bądź Red Flavor, ale kto wie, wszytko jest możliwe. Moim zdaniem piosenka bardzo wakacyjna i przyjemna, tylko rytm piosenki mało zaskakujący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *