[MV] Stray Kids – „My Pace”

Stray Kids zrobiło swój długo wyczekiwany comeback!

6 sierpnia o 6:00 po południu czasu koreańskiego grupa wydał swój drugi mini album „I am WHO” wraz z MV do tytułowego utworu. Członkowie brali udział w pisaniu wszystkich utworów z albumu.

 

Członkowie Bang Chan, Changbin i Han, trio znane jako 3RACHA, pracowali nad kompozycją i tekstem do „My Pace”. Jest to optymistyczna, hip-hopowa piosenka opowiadająca o tym, że nie porównuje się siebie z innymi, warto wierzyć w siebie i iść własnym tempem.

 

 


cr: (1)

5 comments

  1. Julka Reply

    Ta piosenka jest świetna. Szkoda, że Felix miał tak mało zwrotek do zaśpiewania, ale nic. Jestem dumna z I.N, SeungMina i Lee Know, bo moim zdaniem dzięki nim ta piosenka ma brzmienie. Ale ten rap Changbina, jakby to nie on xd. A Chan i jego włosy, ah… Czy tylko moim zdaniem wygląda naprawdę w nich dobrze??

  2. NaRed Reply

    Od niedawna interesuje się tą grupą ale tego się nie spodziewałam. Przepiękna piosenka , a członkowie jeszcze wspanialsi po tym utworze jeszcze bardziej chce ich poznać.

  3. Saemin Reply

    Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli ta piosenka. Można powiedzieć że sie od niej uzależnilam i ta choreografia czy tylko mi sie tak spodobala?(napewno sie jej naucze) Julka zgadzam sie z tb w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *