E’Dawn nie będzie brał udziału w nadchodzących aktywnościach Pentagon w Japonii

8 sierpnia Cube Entertainment Japan zamieściło na stronie oficjalnego, japońskiego fanklubu Pentagonu post, zatytułowany „To jest ogłoszenie dotyczące harmonogramu E’Dawna w Japonii”.

Napisali:

„To jest ogłoszenie dotyczące E’Dawna, członka Pentagonu. Ze względu na sprawy wewnętrzne E’Dawn nie będzie uczestniczył w żadnej z nadchodzących aktywności Pentagonu w Japonii, począwszy od fan meetingu zaplanowanego na 18 sierpnia. Wyrażamy nasze najgłębsze przeprosiny i prosimy o zrozumienie.”

 

Cube Entertainment ogłosiło wcześniej, że E’Dawn i Yan An nie wezmą udziału w nadchodzącym spotkaniu fanklubu w Korei, które odbędzie się 11 sierpnia. Agencja wskazywała sprawy wewnętrzne dla E’Dawna i nieunikniony problem z harmonogramem dla Yan Ana jako powody, przez które nie będą obecni.

 

3 sierpnia E’Dawn i HyunA, którzy są w tej samej wytwórni i są również członkami grupy Triple H, osobiście potwierdzili, że są w związku od 2 lat. Po tej wiadomości ogłoszono, że Triple H odwoła aktywności związane z najnowszym comebackiem, anuluje pozostałe występy w programach muzycznych i spotkanie z fanami.

 


cr: (1)

8 comments

 1. Ola Reply

  Boże ja naprawdę mam tego dość, czy to, że jest w związku z Hyuną jest tak oburzajacą sprawą i nazywają to skandalem? Rozumiem jeśli chodziło by o to, że nie wiem bierze narkotyki to to można nazwać skandalem ale że jest już 2 lata w związku i to szczęśliwym (bo kurde 2 lata coś znaczą) ze swoją dziewczyną, to kurde nazywają skandalem?! te wszystkie fanki powinny się cieszyć że jest szczęśliwy i podzielił się tą informacją z nimi, chociaż wsumie teraz jak tak na to patrzę to mogli zachować to dla siebie, mieli by przynajmniej spokój i tylu problemów ze względu na głupich fanów, którzy swoją drogą nie powinni się tak nazywać bo to co właśnie robią mija się z celem. Dochodzę do wniosku, że idol w Korei nie ma prawda być szczęśliwy w związku, no bo przecież nie może mieć dziewczyny ponieważ , należy ‚ do fanów. Swoją drogą coraz bardziej myślę że w kpopie nie chodzi tylko o to że ktoś jest utalentowany i dlatego jest idolem i myślę że żadne wytwórnie nie kontrolują tego jak będzie wyglądał zespół to fani o tym decydują, bo co z tego że wytwórnia stworzy grupę, jeśli coś faną podpadnie albo się nie spodoba, może nawet wylecieć z zespołu, nie będzie już tak popularny, nawet jeśli ten, skandal ‚ który fanki zdenerwuje to chodzenie na randki i bycie szczęśliwym, coraz bardziej przeraża mnie to co się dzieje w kpopie i to co robią fanki, to jest poprostu chore i tak nie powinno być. Idol to też człowiek który zasługuje na szczęście a nie życie na smyczy pod kontrolą innych.

 2. zocha Reply

  I co teraz? Jak on dużo linijek w ”Shine” ma, a to z tą piosenką będą się promować. Masakra.. Jestem wściekła na Cube.

 3. Suzzzi Reply

  Według koreanek ich oppa powinien przez 10lat skupić się na karierze i być do dyspozycji fanek. Po tym czasie jak.sobie kogoś znajdzie i fanki ja zaakceptują może się umawiać.
  To aż szokujące myślenie młodych osób…

 4. Jiminie.Candy Reply

  No fanki po części można zrozumieć fangirl itp. Ale kurde trzeba też czasem chyba zejść na ziemię i żyć Realem. Kurde każdy ma swoje życie. I trzeba się pogodzić z tym że nawet gdyby ktos chciał się zeswatać z *oppą* to nigdy nie doszłoby do tego. Jestem wręcz wnerwiona 🙂

 5. M. Reply

  Cyrk na kółkach po prostu, szkoda mi nie tylko jego ale i pozostałych członków zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *