INK Concert ogłasza zmiany w składzie dotyczące Hyuny, E’Dawna i Yan Ana (Pentagon) oraz PRISTIN V

Nadchodzący Incheon K-pop Concert 2018 (INK Concert) ogłosił kilka zmian dotyczących zmiany składu.

9 sierpnia na oficjalnej stronie koncertu zamieszczono ogłoszenie informujące o zmianie składu koncertu. Zgodnie z wpisem HyunA i E’Dawn oraz Yan An (Pentagon) nie będą uczestniczyć w koncercie. Również wcześniej reklamowano, że PRISTIN wystąpi na koncercie, ale w ogłoszeniu wyjaśniono, że będzie obecnych tylko 5 członkiń unitu grupy, PRISTIN V.

 

W ogłoszeniu napisano:

„Zmiany w składzie zostały wprowadzone w wyniku spraw wewnętrznych w agencjach.”

Zakończyło się ono słowami:

„Przepraszamy za wywołanie obaw wielu fanów, którzy czekają na to wydarzenie, prosimy o wyrozumiałość.”

 

3 sierpnia HyunA i E’Dawn osobiście potwierdzili, że są w związku od 2 lat. Następnego dnia Cube Entertainment ogłosiło, że Triple H odwoła ostatnią serię działań promocyjnych i anuluje resztę występów w programach muzycznych oraz spotkanie z fanami. Od tego czasu agencja utrzymuje, że E’Dawn nie będzie uczestniczył w nadchodzącym koreańskim wydarzeniu fanklubu Pentagonu i japońskich aktywnościach, powołując się na wewnętrzne sprawy dotyczące odwołań. Yan An również nie będzie mógł wziąć udziału w koreańskim evencie z powodu nieuniknionego problemu z harmonogramem.

 

Ostatnie działania promocyjne PRISTIN były prowadzone przez unit grupy, PRISTIN V, który zadebiutował w maju z „Get It”. PRISTIN nie zrobiło comebacku całej grupy od „We Like”, które zostało wydane w sierpniu 2017 roku.

 

INK Concert odbędzie się 1 września na Incheon Munhak Stadium.

 


cr: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *