Mei Qi i Xuan Yi z WJSN opuściły grupę stworzoną przez chińskie ”Produce 101”

Członkinie WJSN, Mei Qi i Xuan Yi odeszły z grupy Rocket Girls.

9 sierpnia chińska wytwórnia WJSN, Yuehua Entertainment opublikowała oficjalne oświadczenie ogłaszając, że dwie członkinie opuściły grupę. Rocket Girls to grupa stworzona poprzez chińskie ”Produce 101”, początkowo składająca się z 11 członkiń, które zostały wybrane przez głosowanie. Mei Qi i Xuan Yi dołączyły do grupy po zajęciu 1 i 2 miejsca.

Yuehua Entertainment na ich oficjalnym Weibo opublikowało wypowiedź napisaną wraz z Mavericks Entertainment, kolejną agencją, która ogłosiła, że wycofuje Winnie (Zhang Zining) z grupy. Yuehua napisało:

”Uważamy, że nierozsądny i niewykonalny harmonogram może spowodować mentalny stres i fizyczne uszkodzenie naszych artystów. Uniemożliwiło to nam zapewnienie, że nasze artystki są w stanie mieć wystarczającą ilość przerw.”

Konflikt pomiędzy Tencent (zajmuje się chińskim programem i finałową grupą) i agencjami WJSN, Starship Entertainment i Yuehua Entertainment był poprzednio udokumentowany. Ten pierwszy twierdził, że Mei Qi i Xuan Yi będą promować się w Rocket Girls przez następne 2 lata, podczas gdy ci drudzy mówili, że kontrakt pozwala członkiniom promować się zarówno w Rocket Girls jak i WJSN.

Yuehua oznajmiło, że byli z Tencent w ciągłych negocjacjach, ale nie udało się im dojść do porozumienia tak jak napisali:

”Rządaliśmy, aby Mei Qi i Xuan Yi mogły się promować jednocześnie w Rocket Girls i WJSN, ale nasza prośba została odrzucona”

Wytwórnia utrzymuje, że Tencent zgodziło się na ten warunek przed powstaniem Rocket Girls.

W oświadczeniu Yuehua oznajmiło, że 7 sierpnia wysłali Tencent list powiadamiający koniec udziału w projekcie. Podkreślili, że Mei Qi, Xuan Yi oraz agencje WJSN nie będą brali udziału w aktywnościach Rocket Girls, a dwie członkinie zamiast tego skupią się na przyszłym comebacku WJSN.


cr.: (1)

3 comments

  1. Excuse me? Reply

    To po co się tam pchały,gdyby ich nie było dwie inne dziewczyny miały by szanse na debiut

    • Deborah Reply

      Wytwórnia Rocket Girls traktowały je jak swoją własność. Inna dziewczyna też odeszła.Dziewczyny nie miałyby prawa promować się z WJSN. A Tencent chciało je zamknąć na 2 lata,w Chinach,a WJSN miałyby siedzieć i się piec jak Pristin,bo Pledis to parodia,bo nic nie robili,w sprawie Kyli dlatego dziewczyny nie są aktywne? No chyba nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *