Ailee mówi, że jest dumna z BTS ponieważ „przecierają szlaki” innym k-popowym artystom

Ailee wystąpiła w ten weekend na KCON w Los Angeles i udzieliła wywiadu, w którym  wspomniała jak znaczące są ostatnie sukcesy BTS na amerykańskim rynku. Według niej takie osiągnięcia dodają skrzydeł i wiary innym k-popowym artystom, również tym, którzy wychowali się w Stanach Zjednoczonych. 

W czerwcu BTS stali się pierwszą k-popową grupą w historii, której album – „Love Yourslef: Tear” podbił amerykańską listę Billboard 200 album charts.

 

Ailee skomentowała:

„My, k-popowi artyści jesteśmy z nich naprawdę dumni, ponieważ dobrze wiemy jak ciężko jest się wybić w tym biznesie. Otworzyli furtkę i przecierają szlaki także i dla nas! To daje nam dużo nadziei.”

 

https://twitter.com/IamSophieLee93/status/1028492669331300352

 

4 comments

 1. Suzzzi Reply

  Ailee znajdz sobie porządną agencje która Cię dobrze wypromuje a w USA zrobisz jeszcze większą karierę niż BTS. Bez wątpienia Ailee posiada wokal którego wilele osób może sobie pozazdrościć. Dla amerykanów
  BTS to w głównej mierze grupka ladnie wygladajacych chłopców śpiewająca piosenki w innym jezyku.

  • Marta Reply

   XDDDD to ciekawe, bo wiele razy pisali o piosenkach bts i nie raz wspominali o tym, że ich piosenki mają dobry przekaz. Możesz za nimi nie przepadać, ale następnym razem przed pisaniem takich głupot przeczytaj trochę o tym co o nich pisza

 2. oukami Reply

  Ah, cieszę się, że Koreańscy artyści doceniają ciężką pracę moim chłopców. ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *