Seungri wspomina, że G-Dragon cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet

W ostatnim odcinku programu “Salty Tour” członek BIGBANG, Seungri ujawnił, że jego kolega z zespołu G-Dragon cieszy się niesamowitym zainteresowaniem koleżanek z branży.

 

11 sierpnia Seungri i Kim Sejeong (gugudan) dołączyli do obsady podróżniczego reality show “Salty Tour”, z którą polecieli zwiedzić chińskie miasto Xiamen. Podczas wspólnego posiłku Seungri przestrzegł Kim Sejeong przed pułapkami w jakie można wpaść zdobywając sławę w młodym wieku.

 

Wyjaśnił, że po sukcesie jaki odniosła jego solowa piosenka – “Strong Baby” stał się zbyt pewny siebie:

“Zrobiłem się arogancki. Wydawało mi się, że świetnie poradziłbym sobie bez BIGBANG. Byłem wtedy w wieku Sejeong. To taki wiek kiedy człowiek łatwo staje się zarozumiały, trzeba uważać.”

 

Idol zapytał Sejeong czy ma własny telefon, przestrzegając ją:

“Wkrótce pewnie zaczniesz otrzymywać telefony/smsy od wielbicieli. Będą pisać zainteresowani Tobą idole z różnych grup, próbując się do Ciebie zbliżyć”.

 

Seungri wytłumaczył, że nie opera tego na własnym doświadczeniu, ale widział, że jego kolega z zespołu, G-Dragon otrzymywał mnóstwo takich wiadomości od zainteresowanych nim idolek z różnych girl bandów.

“Naprawdę wiele dziewczyn było nim zainteresowanych. Pisały, że chcą się do niego zbliżyć. Nie wiem nawet skąd miały jego numer telefonu, ale co chwile otrzymywał takie wiadomości”.

 

Po chwili dodał:

„G-Dragon zwykle pytał nas jak ma na nie reagować:

„XYZ skontaktowała się ze mną. Co powinienem zrobić?

Nie rozumiałem dlaczego pytał nas i po co nam to mówił?”

 

Miałem nadzieję, że ja również będę otrzymywał takie telefony/smsy. Odbierałem każde połączenie z nieznanego numeru (chociaż większość z takich telefonów się odrzuca). Dostawałem motylków w brzuchu na widok nieznanego numeru.

Jednakże, ku jego rozczarowaniu nie były to połączenia od idolek, a raczej od osób, które kontaktowały się w sprawach biznesowych.

 


src: (1)

3 comments

 1. Malina Reply

  Biedaczek 😀 Chciał mieć swoje pięć minut, to znowu Smok mu przeszkodził 😀
  Nie dziwię się, że teraz tyle gada, korzysta, że nikt nie zatka mu ust, ani nie przyćmi haha.

 2. Lady ShakuHebi Song Reply

  Szkoda, że tak wyszło ogólnie uważam, że Seungri jest bardzo atrakcyjny hiehie dlatego aż się zdziwiłam, iż nie dostawał takich połączeń, czy smsów…

 3. Julka Reply

  Przykre, że mój bias nie ma powodzenia. Ale ma jeszcze czas na kobiety. Miłość sama przyjdzie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *