Agencje dementują plotki o związku Sungjae (BTOB) z Jueun (DIA)

13 sierpnia źródła z branży medialnej ujawniły, że członek BTOB, Yook Sungjae i członkini DIA, Jueun spotykają się od stycznia 2018 roku. 

Mieli poznać się przez znajomych, a ponieważ są rówieśnikami szybko złapali dobry kontakt.

Jedno ze źródeł skomentował:

“Oboje lubią spędzać ze sobą wolne chwile, chodząc na randki. Są ostrożni jeśli chodzi o media, dlatego często wychodzą w towarzystwie znajomych, jednak wśród najbliższych nie ukrywają swojego związku.”

 

Agencja zespołu DIAMBK Entertainment skomentowała:

„To nieprawda, ze Jueun spotyka się z Sungjae. Niedawno byli widziani razem, ponieważ mają wspólnych znajomych. Zapytaliśmy Jueun, która potwierdziła, że nie jest zbyt blisko z Sungjae.”

 

Agencja BTOB, Cube Entertainment napisała:

“Zapytaliśmy Sungjae, potwierdził, że niedawno widział się z Jueun na spotkaniu organizowanym przez ich wspólnych znajomych, ale nie spotykają się.”


src: (1)

4 comments

 1. Amiku98 Reply

  Czy Cube próbuje wypromować się przez skandale randkowe? Co chwila coś z Cube xD Wytwórnia idzie na dno …

  • Cinnamonroll Post authorReply

   Szczerze mówiąc wątpie, że to ruch ze strony Cube. Trudno kolejny „skandal” randkowy nazwać promocją. Wydaje mi się, że ktoś tu ewidentnie chce Cube jeszcze bardziej pogrążyć.

 2. Suzzzi Reply

  Następny news Randkowy, oczywiste jest to ze Cube zaprzeczy… a DIA też nie jest jakaś grupą super popularną i raczej będą unikać skandali.
  Wiec jeżeli ta dwójka faktycznie jest razem to zmusza ich do ukrywania się albo do zerwania. Z pewnością cube zarzada by Sungjae unikał kontaktów z nią…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *