Dongshin University tłumaczy się z kontrowersji o preferencyjne traktowanie byłych członków BEAST

Uczelnia Dongshin University wydaje specjalne oświadczenie w sprawie przyjęcia Yong Junhyunga, Yoon Doojoona, Lee Gikwanga oraz Jang Hyunseung na studia!

 

13 sierpnia przedstawiciel Uniwersytetu Dongshin skomentował:

„Dwóch byłych członków BEAST zostało przyjętych na studia w drodze oficjalnej rekrutacji. Pozostała dwójka brała udział w dodatkowej, uzupełniającej rekrutacji. Miało to miejsce jeszcze przed debiutem BEAST. Nabór odbywał się do 14 października 2009 roku, a debiut miał miejsce 16 października 2009 roku.

Zostali przyjęci na listę studentów i otrzymali stypendium od dziekana, który uznał, że mają „duży potencjał”. Oczywiście nie możemy sprawdzić, czy byli obecni na wszystkich zajęciach. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w międzyczasie stawali się także gwiazdami światowego formatu, a mimo to udało im się nadrabiać materiał i otrzymywać zadowalające oceny na egzaminach”.

 

Wcześniej serwis informacyjny stacji SBS – “8 O’Clock News” podał, że Yong Junhyung, Yoon Doojoon, Lee Gikwang oraz Jang Hyunseung otrzymali pełne, czteroletnie stypendia na uczelni Dongshin University, mimo iż nie uczęszczali na zajęcia. Aktualna agencja Highlight, Around Us Entertainment wydała specjalne oświadczenie w tej spawie:

 

Byli członkowie BEAST mieli być „specjalnie traktowani” przez uczelnię. Around Us Entertainment odpowiada na zarzuty.

 


src: (1)

cr: 엑스포츠뉴스 xportsnews

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Skoro ukonczyli studia, zdawali.egzaminy i tak dalej. A uczelnia.zgodziła sie na wszystko to.w czym problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *