Zespół DIA potrzebuje pomocy!

Witam Was, jestem jedną z adminek na DIA Poland Spam na Facebooku.
Nasz fandom (AID) prosi o pomoc. Dziewczyny kilka dni temu powróciły z nową piosenką „WooWoo”. Jeżeli nie odniesie ona sukcesu, dziewczynki już nie powrócą. DIA bardzo wiele przeszły m.in. odejście jednej członkini, która była główną wokalistką, potem drugiej członkini, która byłą utalentowaną tancerką, a odeszła z powodu choroby psychicznej i lęku przed sceną.

Dziewczyny wyróżniają się na tle innych girlsbandów tym, że większość utworów, które zawitały na ich albumach to piosenki ich autorstwa. Każda z dziewczyn gra na instrumencie, głównie na gitarze akustycznej, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, pianinie, keytarze, skrzypcach czy ukelele bądź harmonijce. Dziewczyny robiły już naprawdę wszystko, chodziły nawet do programów takich jak Produce 101 i The Unit.

Fandom prosi o wspieranie, nabijanie wyświetleń i pobranie aplikacji STARPASS, w której można głosować na dziewczyny. Posiadamy aktualnie ponad 100 tysięcy głosów i bardzo chcemy, by dziewczyny zgarnęły pierwsza nagrodę w ich życiu. Z góry wam bardzo dziękujemy.

Administracja DIA Poland Spam

7 comments

 1. Excuse me? Reply

  Ten starpass mi nie działa ,jak mam to obsługiwac jak jest cały po koreańsku?

 2. Suzzzi Reply

  A może rozpad wyjdzie im na dobre?
  Wybaczcie ale przesledzilam ich dotychczasowa karierę i nic szczególnego one na rynek Koreański nie wniosły. Może powinny spróbować Solo albo znaleźć inną agencję która jakoś lepiej je wypromuje. Niestety ich piosenki są bardzo niskich lotów.

 3. pikupiku Reply

  Jeżeli zespół się nie wybił to nie róbmy nic na siłę.Nie sądzicie że takie wymuszone działanie i bałaganie ich obraża? Mają przetrwać do następnego comebacku bo ich fani zebrali o pomoc? I tak co comeback. Może i są zdolne ale… większość idoli jest zdolnych. Może i inicjatywa ze szczerego serca ale robi z nich żałosne idolki, które muszą zebrać. A to nie jest miło. Może lepiej dla nich żeby się rozpadły i coś zmieniły póki mają na coś szansę. Taka jest moja opinia.

 4. Ania Reply

  Inicjatywa super, ale co jeśli będzie bałaganie o pomoc z comebacku na comeback?

 5. Bubble Reply

  Kurczaczki ja nabijam wyświetlenia pod tą nową piosenkę z telefonu, tabletu, na telewizorze, na komputerze i na laptopie XDDD apke pobiore, bo czemu nie. Muzyke maja fajna, wespre je 😉

 6. Unicorn Reply

  Szczerze mówiąc muzyka nie jest na najwyższym poziomie mam wrażenie że stać je na więcej ale zagłosuje na nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *