BTS, Red Velvet, Stray Kids, BLACKPINK i iKON w Top 10 na World Albums Chart Billboard

Billboard ujawniło listy przebojów na tydzień kończący się 18 sierpnia, w tym tygodniu pojawiło się wiele wydań koreańskich artystów, które pozostają lub debiutują na World Albums Chart!

 

„Love Yourself: Tear” BTS wciąż króluje na 1. miejscu, album znajduje się na liście World Albums już 12. tydzień. „Love Yourself: Her” również utrzymuje się na 2. miejscu w 47. tygodniu na wykresie.

Nowy mini album Red Velvet „Summer Magic” wraz z tytułowym utworem „Power Up” zadebiutował na liście World Albums pod numerem 3.

Stray Kids „I am WHO” pojawia się na wykresie na pozycji 5., mini album zawiera tytułowy utwór „My Pace”.

„Square Up” BLACKPINK, które jest na liście 8. tydzień, znajduje się obecnie na miejscu 6.

Japoński album BTS „Face Yourself” utrzymuje się na wykresie 10. tydzień i jest na pozycji 7.

„New Kids: Continue” iKON znajduje się na 8. miejscu, będąc na liście 2. tydzień.

 


cr: (1)

10 comments

 1. rosieee Reply

  Gratulacje dla wszystkich zespołów! Kiedyś nigdy nie pomyślałabym, że tyle zespołów będzie znajdować się na takich listach. No a BTS rzeczywiście pokazują swoją pozycję na świecie utrzymując się już taki kawał czasu na 1 i 2 miejscu. Wow

 2. Excuse me? Reply

  Bts znowu.. to już nudne
  .Najgorsze jest to ,ze oni sie juz tak wybili i umocnili w fandom ,ze mogą wydać najgorszy chłam!

  • Ursk Reply

   Dlaczego od razu najgorszy chłam? Każdy ich album opiera się właściwie na różnych konceptach i niektóre rzeczywiście mogą nie trafiać w gust wszystkich osób, ale skoro są tak wysoko, to znaczy, że jednak trafiają się ludzie, którym się to podoba.

  • Nieznana :) Reply

   W sumie to się z tobą zgadzam, kiedyś byłam ARMY, ale po tym jak zaczęły mnie wkurzać ARMY-raczki z zagranicy jak i z Polski to odeszłam z fandomu, masz rację również z tym że BTS może wydać nawet najgorsze ściergwo a i tak to będzie hitem które osiągnie ponad 100 mln wyświetleń. Cieszę się z ich sukcesu, ale to już się przejadło..

   • Kat Reply

    Ten komentarz jest żałosny 🙁 byłaś fanką BTS czy fandomu? jeśli jest się fanem danej grupy to trzeba było słuchać ich muzyki a nie przejmować się grupą oszołomów które de facto każdy fandom ma…a muzka BTS to chłam? rozumiem że można mieć inny gust muzyczny ale nazywanie chłamem muzyki docenionej przez poważnych krytyków muzycznych w Azji i na zachodzie to ignorancja i hejt w czystej postaci 🙂

 3. Julka Reply

  Ale to nie znaczy, że krytykuje. Lubię BTS także ARMY nie rzucajcie się na mnie.

 4. Tae33451 Reply

  Cieszę się z sukcesu wszystkich grup. BTS pomimo różnych konceptów pokazują że są szczerzy i śpiewają o rzeczach które chcą przekazać. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *