Raina (After School) otwiera swój własny kanał na YouTube

Raina (After School i Orange Caramel) przygotowała specjalny projekt dla fanów w postaci kanału na YouTube!

17 sierpnia Pledis Entertainment ogłosiło otwarcie kanału Rainy na ich oficjalnym koncie na Twitterze, dodało także link do pierwszego filmiku Rainy.

 

Na wstępie Raina wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się otworzyć kanał. Mówiąc, że było to coś, co planowała przez jakiś czas, ponieważ uwielbia oglądać filmy na YouTube, Raina wyjaśniła, że nie jest tak zajęta, jak w przeszłości i ma nadzieję, że uruchamiając kanał na YouTube, wprowadzi więcej energii do swojego życia. Wspomniała także, że wiele komentarzy, które widziała na jej kontach w mediach społecznościowych były pytaniami o to, czym się zajmuje. Raina powiedziała, że ma nadzieję, że uda jej się nawiązać lepszy kontakt z fanami, którzy czekają na jej nowy projekt.

 

W klipie pokazuje urywki ze swojego codziennego życia, zawiera on również fragmenty jej śpiewu i przygotowań do jej nadchodzącego koncertu. Na koniec Raina wywołuje swój śmiech, gdy niezręcznie próbuje używać fraz, które widziała u innych YouTuberów, takich jak: „Nie zapomnij o subskrypcji” i „Zostaw pomysły w komentarzach poniżej”.

 

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *