Wytwórnia WJSN potwierdza, że Mei Qi i Xuan Yi będą promować się w Rocket Girls i WJSN

Mei Qi i Xuan Yi z WJSN będą aktywne zarówno w Rocket Girls jak i WJSN!

17 sierpnia wytwórnie WJSN, Yuehua Entertainment i Starship Entertainment wydały oficjalne oświadczenie potwierdzające nowe rozwinięcie.

”Bacząc na przyszłe plany Mei Qi i Xuan Yi, cudownie doszliśmy do porozumienia z Tencent Entertainment, że obydwie będą uczestniczyć w aktywnościach Rocket Girls i WJSN. Do teraz, Tencent utrzymywało, że dwie członkinie będą tylko częścią Rocket Girls. Yuehua, ze względu na fanów z obu krajów, którzy kochają Mei Qi i Xuan Yi, kontynuowało negocjacje, żeby dojść do dzisiejszego porozumienia” – oświadczyło Yuehua Entertainment.

Oficjalne oświadczenie Yuehua potwierdziło:

”Mei Qi i Xuan Yi ponownie dołączą do Rocket Girls we wszystkich aktywnościach i będą ciężko pracować, aby otrzymać wspaniałe rezultaty. Nie opuszczą WJSN i będą uczestniczyć we wszystkich aktywnościach z WJSN. Będziemy przyjaźnie i skutecznie kontaktować się z Tencent w odniesieniu do dwóch członkiń, aby zapewnić im więcej możliwości.”

Wiadomości, że Mei Qi i Xuan Yi będą uczestniczyć aktywnościach Rocket Girls i WJSN zostały dobrze przyjęte przez koreańskich i chińskich fanów, którzy kochają obydwie grupy i czekają na ich przyszłą działalność.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Ta tylko je zajada. Będą latać między chinami a Koreą?
    To jest jakieś nie poważne, popadają jak muchy ze zmecznia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *