[The Return Of Superman] Piłkarz Park Joo Ho przedstawia swoją uroczą córeczkę mówiącą czterema językami

W programie rozrywkowym stacji KBS 2TV – “The Return of Superman” pojawiła się nowa rodzina!

19 sierpnia w odcinku show pojawił się Park Joo Ho wraz z rodziną.

Park Joo Ho jest zawodowym piłkarzem. Mogliśmy go oglądać podczas Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Zagrał w meczu przeciwko Szwecji, jednak w trakcie rozgrywki doznał kontuzji i musiał zejść z boiska. W latach 2011-2013 reprezentował barwy klubu FC Basel, wtedy też poznał swoją żonę – Annę. Aktualnie jest graczem Ulsan Hyundai FC.

 

Joo Ho wyjaśnił:

“Anna pracowała dorywczo w kawiarni na stadionie piłkarskim. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w samolocie, a później wpadliśmy na siebie ponownie. Oboje byliśmy zaskoczeni. Zostaliśmy przyjaciółmi. Pewnego dnia Anna zapytała mnie czy jesteśmy tylko przyjaciółmi, czy może widzę ją też jako dziewczynę. To dało mi do myślenia. Niedługo potem zaczęliśmy się spotykać. Tak też przyszła na świat nasza córka, Na Eun. 

 

Na Eun urodziła się w 2015 roku i ma aktualnie 4 lata (licząc systemem koreańskim). Ma też młodszego brata o imieniu Geon Hoo, który przyszedł na świat w zeszłym roku.

 

 

“Anna wyszła za mnie za mąż bardzo młodo, miała 23 lata. Przeprowadziła się do obcego kraju, bez przyjaciół i rodziny w pobliżu. To musiało być dla niej trudne. Chciałbym, żeby odpoczęła, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do programu.”

 

Na Eun szybko skradła serca widzów. Jak na czterolatkę jest niesamowicie elokwentna i uczy się czterech języków: angielskiego, koreańskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego.

 

 

Jest bardzo towarzyska i szybko nawiązuje kontakty, co dało się zauważyć już w pierwszym odcinku kiedy zaprzyjaźniła się z operatorem kamery.

 


Src: (1) (2)

2 comments

  1. Julaa♥ Reply

    Ich córeczka jest naprawdę urocza ♥ Sam fakt że w wieku 4 lat(systemem koreańskim) mówi już w 4 językach jest niesamowite, jestem pod wrażeniem. Ale szczerze mówiąc jest to dość nietypowa para, wielonarodowa, od razu widać że są różnice kulturowe, ale to jest piękne że ludzie mimo tego wiążą się ze sobą ♥ Przez to są naprawdę zabawni. Już zdążyłam pokochać tą rodzinkę ♥♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *