13 comments

 1. LOL Reply

  Pomimo mojej sympatii do BTS… to juz jest przesada. Big Hit przesadza i to mocno. Robia juz chyba 3 czy 4 lighsticka z rzedu i to tylko po to żeby jak najwięcej kasy wydoić od fanów… W tak krótkim czasie tyle ligsticków… LOL

 2. Ursk Reply

  Może i chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy, ale trzeba przyznać, że zsynchronizowane lightsticki robią wrażenie

 3. Mia Reply

  Ja tylko przypomnę że nie ma obowiązku posiadania nowej wersji lighsticka 🙂 To że ktoś ma poprzednią wersję nie oznacza że jest mniejszym fanem.

 4. ~Krewetka Reply

  Czy tylko mi nigdy nie podobał sie ich lightstick XD Nawet będąc w fandomie go nie lubiłam ~

  • Marta Reply

   Ten ma więcej opcji sterowania niż poprzedni plus będzie jakaś apka gdzie można będzie samemu sobie chyba zmieniać kolory i wydaje mi się że teraz będą mogli je zmieniać też w ameryce, europie itp.

 5. Ktoś Reply

  ~Krewetka, dzieciaku, naprawde nie umiesz zachować tego dla siebie? Jeśli coś ci się nie podoba to nie musisz ogłaszać tego wszystkim.

  Co do lighsticka, również się zastanawiam po co tyle wersji haha
  No chcą zarobić

  • Cassandre Reply

   Ktoś, „dzieciaku”, z czym ty masz problem? chwalić można, a napisać, że coś się nie podoba już nie? dla twojej wiadomości każdy ma prawo wyrazić SWOJĄ opinię, istnieje coś takiego jak „wolność słowa”. Krewetka nikogo nie obraziła, tylko wyraziła własne zdanie, że jej się nie podoba i ma do tego prawo, a jeśli ktoś tu powinien zachować cokolwiek dla siebie, to ty swój żenujący komentarz.

  • Nieznana :) Reply

   Ktoś nie musisz na nią tak naskakiwać, miała prawo wyrazić swoje zdanie, no heloł to że jej się nie podoba, to nic złego, mi również się nie podoba. I to że wyraziłam swoje zdanie to nic złego. Nie mam zamiaru Cię krytykować, ale trochę bez sensu piszesz ten komentarz krytykując jej wypowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *