JYP Ent. potwierdza, że planuje debiut nowego girl bandu z Shin Ryu Jin w składzie

Tuż po informacji głoszącej, że Jeon Somi opuszcza JYP Entertainment pojawiła się kolejna. Agencja planuje debiut nowego girl bandu, trwają przygotowania! 

 

20 sierpnia przedstawiciel JYP Entertainment przekazał serwisowi Sports DongA:

“Wciąż przygotowujemy do debiutu nasz nowy girl band. Jesteśmy na dobrej drodze. Shin Ryu Jin, która zakończyła rywalizację na pierwszym miejscu w programie ‘MIXNINE’ znajdzie się w składzie.”

 

 

 

Shin Ryu Jin była jedną z najlepszych uczestniczek w surwiwalowym show stacji JTBC – “MIXNINE”. Otrzymywała tam pochwały od Yang Hyun Suka oraz zdobyła nowych fanów. Niedawno była widziana na koncercie TWICE w Seulu, wraz z innymi trainee JYP Entertainment.


src: (1)

8 comments

 1. Ann Reply

  Też jej nie lubie, poprzecie dała parę razy zadkiem podłogę pomachała kudłami na głowie i już gwiazda jak się patrzy. Ja tam nie wiem czy ona taka zdolna, czy raczej hurtowo przyuczona jak inne dziewczyny do kolejnego girlsbandu. A może ma konflikt z Somi?!

  • pull&beer Reply

   Może to. Chociaż to wszystko jest dziwne, bo nie podano przyczyny zerwania kontraktu, czegokolwiek. Jeśli miała konflikt z Somi to lepiej dla jyp gdyby udało im się namówić Jeon na zostanie, a wyrzucić Ryujin. Do tego, w porównaniu do innych idoli kpopowych, tańczy przeciętnie. A jej rap jest beznadziejny. Ma niski głos, fajnie, ale specjalnie go jeszcze bardziej obniża co brzmi bardzo źle.

   • Krecha Reply

    Wymyślanie konfliktu Somi i Ryujin jest żałosne. Jyp miało podpisany kontrakt z Somi tak jak z artystką. Ona sama wybrała drogę jako aktorka/MC. Obwinianie Ryujin nic wam nie da.
    Poza tym jest dobrą tancerką. I nie, nie sławna za pomachanie zadkiem. Dużo fanów ma od czasu kiedy pokazała swój taniec z Hosokiem w Love Yourself.

 2. Mey Reply

  Tarzac się po podłodze może kazdy i równie dobrze mu to wyjdzie XD Jak dla mnie serio jest o wiele więcej dziewczyn, które są bardzej utalentowane niż ona Moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym….

 3. ... Reply

  Somi pewnie nie miała się pojawić w składzie nowego zespołu i to jest właśnie powodem jej odejścia.

 4. M. Reply

  Zatańczyła świetnie, tutaj chodzi o rytm i emocje – spisała się na medal, trzymam za nią kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *