Jung Yong Hwa (CNBLUE) pisze do fanów list z wojska

Jung Yong Hwa (CNBLUE) napisał ręcznie list do fanów, odbywając służbę wojskową. 22  sierpnia opublikował list:

„Witajcie wszyscy! Tutaj Jung Yong Hwa, służący w oddziale sił specjalnych.

Zaciągnąłem się 5 marca i od tej daty czas płynie jednocześnie powoli i szybko. Gdy rozpoczynałem służbę było zimno, a teraz nadchodzą fale gorąca. 

Jak się macie? Jesteście zdrowi? Piszę ten list, ponieważ myślę, że Wy również możecie być ciekawi, co u mnie. 

Po pierwsze, ja czuję się bardzo dobrze. Jestem wdzięczny, ponieważ wszyscy tutaj są dla mnie naprawdę dobrzy, wlączając w to moich przełożonych, kolegów i młodszych. Staram się jak najbardziej, czując obowiązek, trenując i wypełniając służbę.

Podczas bycia żołnierzem Jung Yong Hwa zamiast celebrytą Jung Yong Hwa, czuję rzeczy, których brakowało mi podczas promocji i których nie mogłem przeżyć, myśląc jednocześnie na swój temat i wiele zyskując. To stała inspiracja i myślę, że to dla mnie naprawdę dobre.

Wyrażam się zbyt sztywno, prawda? Co powiecie na weselszy temat? Wielu ludzi mówi, że slyszało o tym, jak zrobiłem 110 pompek w dwie minuty w centrum szkoleniowym, ale szczerze to było 120. Tak tylko poprawiam. Teraz trenuję więcej. To wszystko na ten temat!

Dziękuję za to, że na mnie czekacie i pocieszacie. Proszę, róbcie to jeszcze przez jakiś czas, ponieważ gdy zostanę zwolniony, zwrócę Wam całą tę miłość. Oczywiście najważniejsze jest Wasze zdrowie! Dbajcie o siebie, będę czerpał przyjemność z Waszego szczęścia.

Prześlę Wam więcej informacji przy kolejnej okazji!

Żołnierz sił specjalnych Jung Yong Hwa.”

Po zciągnięciu się na służbę  marcu po ukończeniu szkolenia Jung Yong Hwa został przypisany do 702. Specjalnego Pułku Szturmowego II Korpusu po wyrażeniu takiej chęci. 702. Specjalny Pułk Szturmowy II Korpusu (znany również jako Jednostka Feniksa) został uformowany w 1982 roku jako pierwsza jednostka sił specjalnych w kraju.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *