Yoon Doojoon (Highlight) pisze do fanów list, dotyczący rozpoczęcia przez niego służby wojskowej

Po potwierdzeniu rozpoczęcia przez Yoon DooJoona służby wojskowej, agencja artysty – Around Us Entertainment dostarczyła do fanów napisany przez niego list.

„Cześć, tutaj Doojoon.

Byliście zaskoczeni, racja? Ja także. Jednak nie tak bardzo jak Wy. Aby w końcu wypełnić mój obowiązek w tak starym wieku muszę nagle na moment odejść. Chciałem zrobić to wcześniej.  Mimo to jestem szczęśliwy, że mogę w końcu zdjąć z siebie ten ciężar. 

Najsmutniejsze w tym wszystkim i najbardziej męczące mój umysł jest to, że będę musiał odejść bez odpowiedniego pożegnania się. Moje serce naprawdę boli…

Fakt, że mogłem cieszyć się życiem celebryty przez prawie 10 lat zawdzięcam głównie Lights. W tym nieregularnym życiu możliwość odczuwania w normalny sposób radości, smutku i innych rzeczy dały mi specjalne wspomnienia, które stworzyłem razem z Wami. Byliście razem ze mną przez jedną trzecią mojego życia, cały czas mnie dopingując. Dziękuję Wam serdecznie za pomoc. To naprawdę zaszczyt.

„Planuję teraz zacząć trzeci rozdział mojego życia. Dziękuję i przepraszam moich cłonków, rodzinę, przyjaciół, rodzinę z agencji i pracowników związanych z dramami, którzy mnie wspierali. Mam nadzieję, że będziecie zdrowi.

Na końcu do naszych i moich fanów, których kocham. Proszę, zawsze stawiajcie zdrowie na pierwszym miejscu.Mam nadzieję, że będziecie zdrowi i szczęśliwi. Dziękuję. Do widzenia.

Jedna piąta Highlight, Doojoon.”

Doojoon rozpocznie służbę wojskową jako aktywny żołnierz 24 sierpnia.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *