Highlight piszą poruszające wiadomości w dzień rozpoczęcia służby wojskowej Doojoona

Yoon Doojoon 24 sierpnia rozpoczyna służbę wojskową jako aktywny żołnierz w celu wypełnienia swojego obowiązku. Na kilka godzin przed tym wydarzeniem członkowie Highlight spotkali się. Podzielili się na swoich prywatnych kontach na Instagramie wzruszającymi wiadomościami do Doojoona.

Yong Junhyung napisał:

„Zdecydowanie nie możemy sobie poradzić z tym, że usmiechamy się, gdy jesteśmy razem. Spotkajmy się znów wkrótce. Kochamy cię.”

Ze względu na musical Son Dongwoon nie mógł przybyć na spotkanie, ale połączył się z resztą przez transmisję wideo i pozostawił także wzruszający list na swoim Instagramie.

„Biorąc pod uwagę to, jak długo czekaliśmy na możliwośc pojawienia się na scenie wpięciu w najlepszy sposób, jest to naprawdę smutne. Minęło wiele czasu odkąd cię ostatni raz widziałem i męczy mnie to, że nie mogę cię nawet choć krótko pożegnać na żywo. Jeżeli nie byłbyś częścią naszego zespołu i naszym liderem, może nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy. Jesteś kimś, komu ufam, za kim podążam i kogo naprawdę lubię. Kimś, kto jest bardzo lubiany wśród ludzi. Dobrą i szczerą osobą, która powiedziała, że powinniśmy pograć razem w gry, gydy skończe filmowanie. Nie mogę czuć się swobodnie, wiedząc, że będę musiał żegnać się z każdym po kolei, bo mam wrażenie, że rozpłaczę się przy najlżejszym dotyku. Dzisiaij pierwszy występ, więc nie mogę tego pokazać, ale jestem smutny. 

Jesteś na zwsze naszym lierem, naszym hyungiem. Po prostu mam nadzieję, że wrócisz do nas zdrowy. Krótkie pożegnanie Highlight, które jest idealne tylko razem. Stańmy się jeszcze lepsi i spotkajmy ponownie!”

View this post on Instagram

다섯명이 세상에서 제일 멋있게, 신나게 무대에 서는 모습을 너무 기다렸기에 많이 안타까워요. 못본지도 오래됐고 또 잠깐 안녕의 인사도 못한게 마음에 걸려요. 만약 형이 우리팀이 아니였다면, 또 리더가 아니였다면 지금 우리는 없었을지도 몰라요. 너무 믿고 너무 따르고 너무 좋아하는 사람. 아는 사람이라면 누구라도 좋아할수 밖에 없는 사람. 몇주만 있으면 촬영 끝나니까 같이 게임하자고 하던 착하고 순수한 사람. 한 사람 한 사람 잠깐씩 인사를 해야할때마다 적응 안되고 계속 맘아프겠지만 오늘은 툭 치면 눈물날것 같아요. 오늘 첫공이니까 그런 내색 전혀없이 잘 해야겠지만 오늘은 조금 슬플것같아요. 영원한 하이라이트의 리더, 영원한 우리형 건강하게만 다녀오기를 완전체, 완벽체 하이라이트 잠깐 안녕! 더 멋진 남자가 되서 그곳에서 다시만나기를

A post shared by 손동운 (@highlight_dw) on

Lee Gikwang napisał:

„Mój przyjacielu, Doojoonie. przeszedłeś wiele jako lider od liceum aż do teraz. Mam nadzieję, że teraz możesz trochę odpuścić, służyc jako dobry żołnierz i odpocząć. Bądź zdrowy, nie zrań się nigdzie, żebyśmy mogli zobaczyć się znów i zacząć szczęśliwie od nowa. Kochamy cię Yoon Doojoon.”

Wiadomość od Yang Yoseoba:

„Idź i wróc całkiem zdrowy. Zobaczmy się znów.”

Yoon Doojoon również dodał wiadomość na Instagrama:

„Jestem bardzo wdzięczny. Zostawiam teraz moich przyjaciół, powodzenia!”

View this post on Instagram

고맙다 친구들이 마음받아간다!!!!

A post shared by 윤두준 (@beeeestdjdjdj) on

Będziemy tęsknić, Doojoon!


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *