BTS – „IDOL” zdobywa niesamowitą liczbę wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin

BTS zaskakuje liczbą wyświetleń po 24 godzinach od ukazania się teledysku do ich najnowszej piosenki!

BTS wydało swój album repackage „Love Yourself: Answer” oraz tytułowy utwór „IDOL” 24 sierpnia o 18 czasu koreańskiego. 25 sierpnia o tej samej godzinie teledysk uzyskał około 56,2 miliona wyświetleń na YouTube. Fani będą musieli jednak poczekać na oficjalne dane, gdy YouTube je opublikuje.

Obecny rekord wyświetleń dla teledysku k-popowego zespołu wynosi 35,9 miliona i należy do poprzedniej piosenki tytułowej BTS „Fake Love”.


cr.: (1)

5 comments

 1. Suzzzi Reply

  Obecny rekord należy do Black Pink… nie przepisujcie glupot z Internetu.

  • mistery Reply

   Niestety, ale nie masz racji. Radzę najpierw się doinformować, a potem pisać komentarze. Na razie BTS jest najwięcej oglądanym teledyskiem (24h), gdyż youtube jeszcze nie potwierdził danych, ale na stronach z tego typu statystykami jest napisane że BTS (56,2) pobiło BL (36,2) (Przynajmniej na razie, ale raczej Youtube nie usunie 20 mln wyświetleń, gdyż na Twiterze napisał, że wyświetlenia będą się co jakiś czas mrozić i yt będzię sprawdzał ich autentycznośći i dzięki czemu nie będą usuwane)… I tak na przyszłość to radzę się trochę opanować z wyrażaniem opinii w ten oto sposób( napisałabym,że to nawet trochę podchodzi pod hejt, ale potem by był ból dupki, że wyrażenie opinii to nie hejt, i to jest prawda, ale istnieje też różnica między wyrażeniem opinii, a czystą prowokacją także może warto by było się zapoznać z tym pojęciem)
   PS
   Pisząc,że twoja wiadomość podchodzi pod hejt mam na myśli to że umniejszanie rekordów jakiekolwiek zespołu jest w stosunku do nich jest bardzo nie fair i ich w pewien sposób obraża, więc to jednak nie jest zwykła opinia.

   Przepraszam za liczne powtórzenia i brak składu w niej, ale prosiłabym tego nie komentować, gdyż jest po 23 i każdy ma prawo być zmęczony.

  • kpopżyciem Reply

   aaa na początku nie zrozumiałam o co ci chodziło a chodziło nie o rekord IDOL, a o FL, który jest pierwszym boybandu, ale drugim kpopowym oczywiście po BL przepraszam, ale druga część komentarza („i tak na przyszłość…” ) wciąż aktualna odnosząc się do twoich komentarzy przy innych postach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *