Gwiazda internetu, ‚LJ’ „zastrasza” Ryu Hwayoung publikując jej prywatne zdjęcia? + dramy ciąg dalszy

Była członkini T-ARA, aktualnie aktorka Ryu Hwayoung twierdzi, że ma dręczyciela. ‚LJ’ opublikował prywatne zdjęcia z Hwayoung w internecie.

 

ArtykułBroadcaster LJ publikuje masę prywatnych zdjęć Ryu Hwayoung w interncecie… czy była jego dziewczyną? czy to zemsta?

 

Cześć kochanie! Zrobiłeś już kupę? 

 

 

Źródło: Mydaily via Nate

 1. [+1,488, -37] Nawet jeśli byli kochankami, to naprawdę samolubne z jego strony. Jest żałosny

 2. [+1,406, -26] Wygląda na to, że zerwali i teraz LJ się mści, bo jeszcze mu nie przeszło, a ona nie chce do niego wrócić.

 3. [+1,280, -35] Jeśli opublikował zdjęcia bez jej zgody, to musi być teraz naprawdę wku***ona

 4. [+134, -4] Co te wszystkie kobiety w nim widziały? Jestem szalenie ciekawy… Miał żonę, potem się rozwiódł, ma na swoim koncie skandale z celebrytkami, a teraz jeszcze Hwayoung…? ㅋㅋㅋㅋ

 5. [+114, -4] Po zdjęciach można wnioskować, że łączyły ich bliższe relacje.

 6. [+108, -5] Życie Hwayoung jest skończone ㅋㅋ jak mogła dać się jeszcze przyłapać z takim bandytą

 7. [+100, -2] Te zdjęcia to dowód na to, że byli razem

 8. [+98, -1] Na zdjęciach wyglądają jak kochankowie. Poza tym nie pisze się o kupie na Kakao Talk ze znajomym.

 9. [+86, -8] Skoro Hwayoung lubi facetów w jego typie, to nie mam już nic więcej do dodania. 

 10. [+84, -6] To dlatego ludzie zawsze przestrzegają, przed spotykaniem się z o wiele starszymi typami.

 

 

 

ŹródłoNaver

 1. [+1,957, -161] Hwayoung-ah co Ty robiłaś z tym rozwiedzionym piernikiem?

 2. [+952, -27] Jeśli opublikował te zdjęcia bez jej zgody, a jeszcze nie zerwali, to zaraz to zrobią ㅋㅋㅋ Wizerunek Ryu Hwayoung był już mocno nadszarpnięty, a teraz ludzie dowiedzieli się, że chodzi z takim śmieciem (LJ)… Zawsze zastanawiał*m się jaka desperatka z pistoletem przy skroni się z nim umówi… Naprawdę okazała się być nią Hwayoung? ㅠㅠ To oczywiste, że specjalnie opublikował te zdjęcia. Żałosne ㅠㅜㅠ

 3. [+455, -42] Ciągnie swój do swego…

 4. [+290, -3] Wygląda na to, że się spotykają, ale LJ się wkurzył i dał jej ostrzeżenie… Pewnie stać go na więcej… Straszy Hwayoung, że jeśli nie spełni jego oczekiwań opublikuje gorsze rzeczy. 

5. [+206, -2] To wygląda jakby zerwali i kolesiowi odbiło. 

 

 

Artykuł: Przedstawiciele Ryu Hwayoung: „Hwayoung nie spotyka się z LJ… są bliskimi znajomymi”

 

Źródło: Sports Chosun via Nate

 1. [+731, -14] To ciekawe! Na zdjęciach wyglądają jak małżeństwo… ten ajusshi obrzydliwy, zachowuje się okropnie ㅋㅋ pogódź się z tym, że Cię rzuciła!

 2. [+426, -34] To śmieszne, że Hwayoung zaprzecza… po ujawnieniu takich dowodów…

 3. [+409, -34] Próbuje zasłonić niebo (cały ten bałagan) swoją dłonią (małą powierzchnią). 

 4. [+48, -3] To wygląda mi na ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem opublikuje jej nagie zdjęcia i filmy.  

 5. [+42, -4] Okej, skoro nie są parą, to czemu robią z tego taki cyrk? To tylko potwierdza, że byli razem

 6. [+41, -1] Ahh, więc Hwayoung wynajmuje ciekawe miejscówki, żeby spędzać czas ze swoimi „bliskimi znajomymi”?

 7. [+36, -1] Wow, koleś jest niebezpieczny.. wygląda na to, że się mści, bo go rzuciła. nieczysta zagrywka z jego strony.

 

ŹródłoNaver

 

 1. [+2,956, -86] Szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy byli parą czy też nie, ale uważam że to nie fair z jego strony publikować jej prywatne zdjęcia. Ona wciąż jest celebrytką..

 2. [+1,638, -39] Jest żałosny… To co robi LJ jest na podobnym poziomie, do zachowania tych bandytów, którzy nagrywają stosunki ze swoim dziewczynami, a później jak zostaną rzuceni publikują te nagrania w sieci. 

 3. [+945, -25] Widać, że został rzucony i teraz chce ściągnąć ją na dno razem ze sobą.

4. [+150, -5] Ryu Hwayoung ma tak niskie oczekiwania co do facetów ㅜㅜㅜ

 

 

Hwayoung i LJ prowadzą ze sobą wojnę i przedstawiają swoje historie w wywiadach: 

 

Artykuł: [Na wyłączność] Ryu Hwayoung wyznaje po raz pierwszy: „LJ publikował te zdjęcia w podłych intencjach … Boje się go bo stosował przemoc i groził mi”

 

Źródło: Sports Kyunghyang via Nate

 1. [+5,057, -230] W każdym razie, ten cały LJ to zwyczajny idiota. Sam sobie szkodzi.

 2. [+4,928, -238] Wow, co za świnia z niego. To jeden z tych kolesi, którzy bez problemu wrzucają do sieci nagie zdjęcia i filmy swoich byłych dziewczyn, po tym jak zostaną rzuceni.

 3.  [+565, -21] Cóż, Hwayoung nie ma najlepszej opinii, ale to co opisuje to jak najbardziej przemoc w związku. Publikowanie zdjęć i konwersacji z ex nie jest najlepszym pomysłem. 

 4. [+502, -17] To zdjęcie w bikini, jest takie trochę jakby ukrytą kamerą robione.. ;;

 5. [+454, -15] Powiedziała, że była to zgłosić na policję. Jej wersja jest więc prawdopodobna, czyż nie?

 6. [+399, -19] Koleś jest śmieciem… po co dawał jej prezenty, które nie były nawet nowe? Cieszę się że zerwali.

 7. [+329, -11] Ci co wrzucają pornograficzne nagrania z ukrytych kamer, to podobni ludzie do niego.

9. [+270, -12] Fakt, że zgłosiła to na policje potwierdza, że LJ nie traktował jej normalnie…

 

 

 

Artykuł: [Na wyłączność] LJ: „Przemoc w związku? Wtargnięcie na posesję? To wszystko kłamstwa” 

 

Źródło Star News via Nate

 

1.[+2,083, -260] Wow, jeśli jego słowa są prawdą, to ona z pewnością nie jest normalna. Została przecież wyrzucona z T-ara. Ile jeszcze kłamstw skrywa się pod jej niewinną twarzyczką?

2.[+1,793, -164] Każdy z nas wie, że spotykali się dłużej, niż 2 tygodnie – jak zeznała Hwayoung. Wystarczy spojrzeć na jej Instagram… Oczywiście, cała winę zrzuca się na faceta. W końcu to on opublikował te zdjęcia ㅎ ale heh, jak widać oboje są tacy sami. 

3.[+1,674, -261] Może podejrzewał lub złapał ją na zdradzie, dlatego opublikował te zdjęcia? Chciał, aby ich związek wyszedł na jaw. Jej siostra bliźniaczka wszystkiemu zaprzecza i oczywiście ośmiesza go w komentarzach. Trochę mi żal LJ, został wykorzystany, bo ma dużo kasy… Nawet w takiej sytuacji Hwayoung nadal zaprzecza, że kiedykolwiek się z nim umawiała. Wyobraźcie sobie jaki wściekłym musi być… Zapewne jej kochanek też jest celebrytą.

4.[+196, -24] Wierzę LJ bardziej.

5.[+181, -17] Czytam ten wywiad i coraz bardziej mam wrażenie, że to LJ jest ofiarą. Został wykorzystany… Po prostu głupek, który dał się wykorzystać.. 

6.[+175, -16] Hwayoung jest już znana w branży z tego, że ma beznadziejną osobowość i charakter ㅋㅋㅋ Zawsze udaje ofiarę, pamiętacie jak próbowała zniszczyć T-ara? ㅋㅋㅋㅋ Każdy w branży współczuł dziewczynom z T-ara, kiedy były publicznie hejtowane ㅋㅋㅋ

7.[+154, -19] Z jakiegoś powodu nie ufam Hwayoung. Zdjęcia to doskonały dowód na to, że się spotykali. Jej historia stawia LJ w jak najgorszym świetle, ale to przecież ona go cały czas wykorzystywała…

8.[+131, -4] Tak, zgada się! Nie miał prawa publikować tych zdjęć, ale wygląda na to, że ona też nie jest bez winy. Zabawiała się nim cały ten czas… 

9.[+128, -7] To przecież oczywiste co się wydarzyło… Młoda %)$(#)$(# znalazła sobie staruszka – sponsora, którego owinęła sobie w okół palca, tymczasem za jego plecami spotykała się z innym ㅋㅋㅋ

10.[+119, -6] Jestem kobietą i przejrzałam Hwayoung… Jest typem, który mówi „kochanie! chce ten samochód~! Kochanie, chcę nową torebkę!!” ㅡ.ㅡ Żal mi go. 

 

 

 

Hwayoung: Wyszłam zjeść ze znajomymi ㅋㅋㅋ jestem w drodze
LJ: Ah~~ kiedy będziesz? wywiesiłem pranie, zmyłem naczynia, wyniosłem śmieci. Teraz wychodzę.
Hwayoung: po co to zrobiłeś? to moje mieszkanie ㅋㅋㅋㅋㅋ
LJ: Sprawiasz, że jest mi przykro
Hwayoung: To mój dom
Hwayoung: Oppa (zdjęcia)
Hwayoung: Co to jest? Ta Ajumma jest dobra w pracach domowych

 

 

ŹródłoNate

1. [+1,907, -388] Zatem Hwayoung zeznała, że wtargnął do jej mieszkania 22 sierpnia, a te zdjęcia są z 15 sierpnia… Inaczej kiedy ktoś publikuje prywatne zdjęcia będąc z druga osobą w związku, a inaczej po zerwaniu (tym bardziej, że ona jest osobą publiczną)…

 1. [+1,897, -592] Hwayoung zerwała, a on nadal publikował ich wspólne zdjęcia. Biorąc pod uwagę jak LJ zachowywał się w przeszłości trzymam stronę Hwayoung. LJ jest po paskudnym rozwodzie.

 2. [+1,801, -876] Moim zdaniem ta konwersacja z Kakao Talk tylko dowodzi temu, że nie byli razem. Gdyby chłopak przyszedł do Twojego mieszkania i posprzątał Ci je to zareagowałabyś: „Oh, nie musiałeś! Ale dziękuje~~” Tymczasem Hwayoung trochę go wyśmiała nazywając ajummą

 3. [+265, -27] Myślę, że każdy kto kiedykolwiek był w związku wie o co się tutaj rozchodzi… Ona nie chciała się z nim wiązać, ale chciała go wykorzystać ile można… On zakochany po uszy zrobiłby dla niej wszystko. Powinni to jednak rozwiązać między sobą, a nie rozdmuchiwać w mediach. Są przecież osobami publicznymi. 

 4. [+241, -51] Można wyczuć, że była wkurzona, kiedy pisała „ale to moje mieszkanie”, kiedy przyszedł jej posprzątać. Nawet nie mogła na niego nakrzyczeć, bo wywiesił jej pranie i był z siebie taki dumny. Co za głupi facet. 

 5. [+219, -35] LJ jest zły, bo czuje się wykorzystany. Na osobności szeptała mu słodkie słówka, a publicznie traktuje go jak menadżera. Zachował się głupio z tymi zdjęciami, ale w ostatecznym rozrachunku oboje są winni.

 6. [+183, -25] Mam gęsią skórkę jak tylko pomyśle, że facet po pięćdziesiątce wchodzi do mojego mieszkania i robi mi pranie np bielizny.  ㅡㅡ

 7. [+133, -81] Trudno jej wierzyć, bo już raz robiła z siebie ofiarę, a potem okazało się że kłamała w przypadku skandalu z T-ARA. 

9. [+128, -26] Facet ma obsesję ㅋㅋㅋㅋ to oczywiste, że czuła się niekomfortowo, ale on na nią naciskał. 

 

 


cr: netiznebuzz

5 comments

 1. Julka Reply

  Masło maślane z tych komentarzy. To w końcu kto winny, a kto nie? Bo ja wnioskuję, że obydwoje są siebie warci. I najlepiej było by gdyby się w ogóle nigdy nie spotkali, nie było by takiego haosu w mediach i każdy z nich by miał spokój. LJ by nie opublikował zdjęć Hwayoung, a Hwayoung by tak nie kłamała. Po za tym ona też jest niezła w przypadku T-ARA. Pfff… Szkoda gadać, jeden z gorszych związków w KPOPie.

 2. Kotori Reply

  Ja tam nie wierzę Hwayoung po tym co zrobiła T-ara, nie mam do niej zaufania. Myślę, że część komentarzy ma racje głupi facet się zakochał dał wykorzystać a teraz mu odbija gdy odkrył prawdę że był tylko jej portfelem i sługą.

 3. Lim Reply

  Już sam fakt że zadawał się z kimś takim jak Hwayoung wiele o nim mówi. Na własne życzenie wpakował się w jej sidła a teraz mści się za własną głupotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *