BTS mówią, że czują się zaszczyceni i podekscytowani światową trasą koncertową „Love Yourself”

BTS przygotowuje się do rozpoczęcia światowej trasy koncertowej, a członkowie nie mogli ukryć emocji związanych z nowymi doświadczeniami, jakie wkrótce będą mieli!

 

26 sierpnia przed koncertem „Love Yourself” w Seulu grupa odbyła konferencję prasową. Punktem wyjścia światowej trasy koncertowej jest Seul, gdzie łącznie wystąpili przed 90,000 fanów w ciągu 2 dni. Na pytanie o odczucia związane z koncertami w Seulu, BTS odpowiedziało:

„Wczoraj odbyliśmy nasz pierwszy koncert i to był ogromny zaszczyt. To zaszczyt, że mogliśmy odbyć solowy koncert w takim miejscu. Kiedy zaczynaliśmy, występowaliśmy w AX Hall dla 2,000 osób i powoli rozwijaliśmy się, dopóki nie udało nam się wystąpić dla tak wielu fanów. Jesteśmy wdzięczni i zaszczyceni, mogąc być na tym koncercie z tak wieloma ARMYs.”

 

Światowa trasa BTS zabierze ich łącznie do 16 miast, gdzie będą mieli 33 koncerty, grupa uszczęśliwi około 790,000 fanów. Jungkook powiedział:

„Myśl o spotkaniu naszych fanów z całego świata podczas nowej trasy wprawia mnie w uczucie podekscytowania i szczęścia. Mam nadzieję, że ludzie, którzy przyjdą na nasze koncerty, opuszczą je szczęśliwi i podekscytowani tym, że brali w tym udział. Mam nadzieję, że będziemy w stanie zakończyć trasę z naszymi członkami i fanami, pozostając bezpieczni. Dołożymy wszelkich starań, aby to zapewnić.”

 

Podczas światowej trasy koncertowej członkowie BTS staną się pierwszymi koreańskimi piosenkarzami, którzy wystąpią w Citi Field Stadium w Nowym Jorku. O tym osiągnięciu Suga powiedział:

„Jestem naprawdę dumny, ale z drugiej strony nadal nie mogę uwierzyć, że to się dzieje. Myślę, że uderzy mnie to ponownie, kiedy będziemy w Stanach Zjednoczonych i będziemy mieli próby na miejscu. Do tego czasu będziemy po prostu ćwiczyć tak ciężko jak zawsze. Tematem naszej trasy jest festiwal i świętowanie, więc mam nadzieję, że wszyscy będą się świetnie bawić. Będziemy pracować naprawdę ciężko, aby się do tego przygotować.”

 

Oprócz tego BTS po raz pierwszy uda się ze swoją trasą do Europy. V stwierdził:

„To będzie nasz pierwszy, europejski, solowy koncert. Jesteśmy naprawdę ciekawi, jak nasi europejscy fani zareagują na nasze występy. Ponieważ to będą nasze pierwsze koncerty w Europie, będziemy ciężko pracować nad przygotowaniami, mamy nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić.”

Jungkook dodał:

„Mieliśmy nadzieję, że jeśli co roku będziemy robić, co w naszej mocy, będziemy w stanie osiągnąć coś wspaniałego, jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni, że tak świetna okazja przyszła do nas szybciej, niż się spodziewaliśmy. Wystąpimy w O2 Arena w Londynie i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Z pewnością zadbamy o siebie i będziemy kontrolować nasze koncerty, aby stworzyć możliwie najlepsze występy.”

 


cr: (1)

11 comments

 1. Aliss Reply

  Mam nadzieję, że uda im się bezpiecznie wystąpić w Europie. Wiadomo jaka jest sytuacja i różnie to bywa.

 2. Promyk Reply

  Bilety są nieprzyzwoicie drogie!!! Kto widział aby bilety kosztowały między 300 a 1800 euro. Moje dziewczyny bardzo ich lubią ale nie stać mnie aby dać 3000 euro za jeden koncert!!! To szaleństwo.

  • Jeonika Reply

   Bilety nie były tak drogie. Bilety zostały w ciągu 8 min wyprzedane osoby które sprzedają bilety w takiej cenie to poprostu oszuści proszę uważajcie gdzie kupujecie bilety mi jest z tego powodu bardzo przykro że Polska ARMY nie dostała biletów ja za swój zapłaciłam 406€ w samej Mercedes Benz Arena nie kupujcie proszę od viagogo to oszuści. Wezmą pieniądze i mówią tobie że bilet zostanie wysłany tydzień przed koncertem ale i biletu nie zobaczycie to oszuści widziałam u nas w telewizji było głośno o viagogo uważajcie proszę gdzie kupujecie

 3. Oli Reply

  Niech przyjadą do Warszawy albo nawet do Krakowa też che ich zobaczyć a nie tylko patrzeć jak inni ich spotkali mogą z nimi porozmawiać dotknąć iść ja też chcę tak

  • Jeonika Reply

   Nie będzie spotkania Hi-Touch więc nie dotkniemy ich ale życzę każdej poslkiej army by spotkała Bts

 4. Oli Reply

  Niech przyjadą do Warszawy albo nawet do Krakowa też chcę ich zobaczyć a nie tylko patrzec jak inni mogą ich zobaczyc, porozmawiać z nimi dotknąć ich, wgl chce jak pięknie spiewaja
  ich zobaczyć na żywo a nie tylko w telefonie

 5. Tomek Reply

  Promyk – tak drogie bilety są teraz i dlatego że handlują nimi pośrednicy jak viagogo itp. ja kupiłem dwa bilety po 108 euro sztuka na stronie Mercedes Benz Arena gdy tylko ruszyła sprzedaż w dniu 1 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *