BTS o szansach na przedłużenie kontraktu z Big Hit oraz swojej współpracy z Nicki Minaj

26 sierpnia członkowie BTS wzięli udział w konferencji prasowej mającej miejsce tuż przed ich drugim koncertem “Love Yourself” w Seulu. 

W trakcie wydarzenia grupa została zapytana czy według nich istnieją szansę na przedłużenie kontraktu z agencją Big Hit Entertainment po tym jak ich bieżące kontrakty wygasną.

 

Jin odpowiedział:

“Wiele o tym rozmawiamy między sobą i nawet przedyskutowaliśmy te kwestię z naszą agencją. Być może wkrótce podzielimy się dobrymi wieściami!” 

 

Członkowie zespołu wypowiedzieli się także na temat swojego nowego hitu, piosenki “IDOL

 

J-Hope wyznał:

“Ta piosenka niesie przesłanie, żeby kochać siebie takim jakim się jest, bez względu na to co mówią inni”.

 

Dodał także, że piosenka nie posiada wyłącznie koreańskich cech, ale wielokulturowe! Jest to połączenie tradycyjnej koreańskiej muzyki, ze światowymi gatunkami jak trap czy EDM. Choreografia zawiera nawet fragmenty afrykańskiego tańca.

 

“Mam nadzieję, że wszyscy znajdą w niej coś dla siebie i będą dobrze się przy niej bawić!”

 

 

RM podkreślił, że utwór “IDOL” ma dwie wersje, jedna z nich została wydana we współpracy z  artystką Nicki Minaj. Lider wyjaśnił jak to się stało, że udało im się nawiązać współpracę:

 

“Pomyśleliśmy, że Nicki Minaj ożywi ten utwór swoim rapem, więc wysłaliśmy do niej prośbę o collab. Przedstawiciele Nicki zaakceptowali tę prośbę. Nicki Minaj bardzo aktywnie promuje tę piosenkę na portalach społecznościowych. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni!”

BTS właśnie rozpoczęli swoją światową trasę “Love Yourself” koncertami w Seulu 25 i 26 sierpnia.  Promocja albumu będzie krótka, ponieważ grupa wkrótce wyrusza w podróż do Stanów Zjednoczonych i skupi się na koncertach.

 

 


src: (1) (2)

 

4 comments

 1. Hyemin Reply

  lol, nie sądzę, że nie przedłużą kontraktów, kiedy stają się coraz sławniejsi

  • Jlia Reply

   Jednak jeżeli nie odpowiada im to, jak Big Hit się z nimi obchodzi mogą na przykład poszukać bardziej atrakcyjnej dla nich oferty, bo nie oszukujmy się, że każda wytwórnia przyjmie ich z otwartymi ramionami

 2. Suzzzi Reply

  Żadna agencja ich nie weźmie…
  Jakąś taka malutka nie będzie miala tyle pieniędzy by ich utrzymać, zwlaszcza że mieszkają w super drogim apartamencie i zarabiają też sporo. A gdyby odeszli z Big Hit to z czystym kontem nie zabiorą tego co zarobili w ubiegłym roku.
  A zadna z dużych agencji typu JYP, YG czy SM też ich nie weźmie… nikt sobie i swoim artystą w kolano nie strzeli. Poza tym wątpię by oni chcieli iść tam gdzie będą musili dzielic się czasem z innymi zespołami comebackow nie było by tyle. I większość z tego co by zarobili poszło by na agencję.
  Nie wielu artystów odchodząc z dużej agencji idzie do dużej.

  Oni albo założą swoja agencje albo zostana w tej obecnej. No chyba że zdecyduja się na kariery solowe. Innej opcji nie ma.

 3. Ursk Reply

  Naprawdę zdziwiłabym się, gdyby chcieli zmienić wytwórnię, bo spójrzmy prawdzie w oczy – żadna agencja nie traktuje swoich artystów w taki sposób jak BH, a i cała ekipa zajmująca się chłopakami jest z nimi dosyć zgrana (patrząc na wszystkie nagrania i ich reakcje, gdy BTS wygrywało nagrody).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *