[Komentarze] Dlaczego sportowcy to nie najlepszy materiał na partnera?

Pann: Czy to prawda, że spotykanie się ze sportowcem nie jest najlepszym pomysłem?

 

Komentarze k-netz:

 

1. [+424, -31] Sportowcy o dobrym sercu, jak Ki Sung Yong czy Park Ji Sung to naprawdę rzadkość ㅋㅋㅋㅋ Większość z nich jest wybuchowa, ponieważ są nauczeni gromadzenia energii i uwalniania jej w krótkim czasie. Ciężko jest znaleźć sportowca, którzy dobrze traktuje kobiety. Nawet za granicą, słyszy się, że sportowcy często używają przemocy. Szczególnie Ci, którzy są celebrytami.

2. [+358, -8] Zbyt wiele kobiet się wokół nich kręci, więc przewraca im się w głowach. 

3. [+356, -2] Kwak Yoon Gi powiedział kiedyś, że zbywanie dziewczyn pod pretekstem braku czasu i napiętego grafiku to największe kłamstwo. Jak sam twierdzi sportowcy mają mnóstwo czasu na kontakty damsko-męskie ㅋㅋㅋㅋ Nawet narodowa reprezentacja to przyzna. Ci, którzy zbywają dziewczyny brakiem czasu to zwykłe śmiecie.

4. [+172, -3] Jezuuu, TAK! Chodzę teraz z piłkarzem i nawet nie mogę do niego zadzwonić. Raz jeden trzymaliśmy się za ręce w szkole. Przez 70 dni jak jesteśmy w związku nie mogłam skontaktować się z nim przez pełne 2 tygodnie, a nie widzieliśmy się całe 2 miesiące.

5. [+158, -0] Są przyzwyczajeni do wojskowego rygoru i dyscypliny, dlatego są tacy surowi i pretensjonalni.

6. [+130, -1] Zawsze przechwalają się z iloma dziewczynami przespali się w swoich akademikach.

7. [+114, -1] Dla sportowców jednym z najważniejszych hormonów jest testosteron. Jest on potrzebny do zwiększania masy mięśniowej i podnoszenia fizycznych możliwości. To dlatego wstrzykiwanie czy też podawanie sobie testosteronu jest nielegalne. Sportowcy produkują tego hormonu znacznie więcej, w porównaniu do osób niećwiczących wyczynowo. Testosteron sprawia, że stajesz się bardziej ambitny i chętny do rywalizacji, ale też mniej wrażliwy na ból czy strach. Często zwiększa on także agresje i popęd seksualny. To głównie dlatego większość sportowców zachowuje się jak macho. Z drugiej strony ich umięśnione ciała sprawiają, że są bardziej atrakcyjni i silniejsi. Jeśli Ci się to podoba, czemu miałabyś się z nimi nie umawiać? Ciężko znaleźć słodziaka wśród sportowców, ale zapewne są wyjątki. 

8. [+104, -6] Chodzę ze sportowcem od roku. Ma poważne zmiany nastroju. Uwielbia współzawodnictwo i jest bardzo pewny siebie. Czasami trudno z nim wytrzymać. Kręci się wokół niego wiele kobiet, ale na całe szczęście jest typem, który mówi otwarcie „to moja kobieta”. Jest też zniesmaczony jeśli ktoś wspomina o zdradzie. Jest zazdrosny, czasami nawet obsesujnie… Jest wielu naiwnych sportowców, bo całe życie skupiają się tylko na treningach. 

9. [+73, -1] Są dobrzy w łóżku ㅋㅋㅋㅋ Znam wiele dziewczyn, które umawiały się ze sportowcami i wiele z nich źle skończyło.. Zwykle przyłapywały swoich partnerów na zdradzie ㅋㅋ

10. [+66, -3] Baseballiści i piłkarze to najgorsze przypadki.


cr: KPKF

img cr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *