Lisa (BLACKPINK), Hongseok (Pentagon) i nie tylko na plakatach do „Real Men 300”

„Real Men 300” MBC wydało plakaty z obsadą!

27 sierpnia zostały ujawnione 4 plakaty z Lisą (BLACKPINK), Hongseokiem (PENTAGON), Lee Yoo Bi i Kang Ji Hwanem.

 

Te 4 gwiazdy są częścią obsady nadchodzącego reality show „Real Men 300”, które towarzyszy im podczas treningu wojskowego potrzebnego do tego, aby stać się częścią elitarnych „300 wojowników” armii koreańskiej.

Nagrywanie miało miejsce w Koreańskiej Akademii Wojskowej w Yeongcheon w czerwcu. Program pokaże przebieg treningu i końcową ocenę, w której członkowie obsady będą mieli szansę stać zostać „honorowym 300 wojownikiem”.

 

Determinacja członków obsady jest widoczna na plakatach. Kang Ji Hwan, który pokazał swoje zdolności aktorskie w wielu hitowych dramach, jest opisany na swoim plakacie jako „ace tsundere”. Jego występ w programie zyskał wiele uwagi, ponieważ po raz pierwszy bierze udział w variety show jako stały członek obsady.

Lisa może zaskoczyć widzów swoją dwoistością. Z ręką na ustach pozuje obok słów „urok najmłodszej członkini DDU-DU DDU-DU”. Wygląda zgrabnie i poważnie w swoim pełnym mundurze.

Hongseok jest opisany na plakacie jako „idol głupi jak szczeniak”. Pokazuje swoją ostrzejszą stronę, gdy chwyta za kołnierz swojego bojowego uniformu. On również pozuje w swoim pełnym mundurze i ściąga nakrycie z głowy.

Czwarty i ostatni plakat należy do aktorki Lee Yoo Bi, która jest opisana jako „wytrzymała i niezdarna”. Pewnie uśmiecha się w swoim bojowym uniformie, a także uroczo prezentuje się w swoim pełnym mundurze.

 

Inni członkowie obsady tego sezonu to Ahn Hyun Soo, Kim Ho Young, ojciec Jeon Somi – Matthew Douma, Oh Yoon Ah, Kim Jae Hwa i Shinji (Koyote).

 

Źródło z programu powiedziało:

„Logo tego sezonu zawiera obraz żelaza, które staje się mocne po wielu hartowaniach. Próbujemy uchwycić, jak płakali, śmiali się, wzmacniali swoje koleżeństwo i stawali się silniejsi. Z „ace tsundere” Kang Ji Hwanem jako liderem, proszę oczekujcie ich wyzwań, całego procesu i zmagań w drodze do stania się „wojownikiem 300”.

 

„Real Men 300” będzie miało premierę we wrześniu w MBC.

 

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *